показання


Препарат «Лактусан» показаний при дисбактеріозах, лікуванні захворювань печінки і шлунково-кишкового тракту, в тому числі колітах, а також при нирковій недостатності. Ліки призначають при проведенні терапії антибіотиками і після неї. Цей засіб використовується при хронічних запорах, а також при токсикозі у вагітних. Крім того, «Лактусан» приймають для активізації імунітету, в тому числі при лікуванні алергій, а також при різних кишкових інфекціях (включаючи сальмонельоз).

дозування


Сироп «Лактусан» слід пити під час прийому їжі. Разова дозування ліків для дорослих становить 10 мл, для дітей з 7 років - 5 мл. Дітям 3-7 років дають по 3-4 мл сиропу, 1-3 років - по 2 мл лікарського засобу. Дозування для дітей до 1 року становить 0,25-0,5 мл / кг ваги на добу. Приймати препарат необхідно двічі в день. Відміряти сироп можна за допомогою чайної ложки - вона містить 5 мл засобу.

Таблетки «Лактусан» приймають також під час їжі. Дорослим показана дозування по 4-5 таблеток 2 рази на день. Дітям з 5 років слід давати по 3 таблетки на добу. Курс терапії «Лактусаном» в будь-якій лікарській формі проводиться 7-14 днів. У складних випадках, при важкому дисбактеріозі, тривалість прийому препарату може бути збільшена до 3-4 тижнів. Результат дії препарату стає помітний на 2-3 день терапії.

Відео: МІЛДРОНАТ (мельдоній) / MILDRONATE (Meldonium)Літнім людям приймати «Лактусан» рекомендується для загального зміцнення організму. Добова доза препарату для них повинна бути не менше 20 мл сиропу або 6 таблеток, розділених на 2 прийоми. В період лікування антибіотиками приймати сироп «Лактусан» потрібно протягом усього курсу терапії. Препарат п`ють по 1 чайній ложці (5 мл). Частота вживання «Лактусан» в даному випадку повинна дорівнювати кількості прийомів антибіотиків.

застереження


Препарат «Лактусан» не слід приймати при алергії на його складові. З цієї причини лікарський засіб протипоказано людям, що страждають непереносимістю лактози і галактоземією. У перші дні лікування «Лактусаном» може спостерігатися надмірне скупчення газів в кишечнику (метеоризм). Даний побічний ефект проходить самостійно, як правило, протягом 3 днів.

У деяких випадках препарат має проносну дію. У тому числі воно може виникнути при тривалому лікуванні або прийомі високих доз кошти. При виникненні діареї або болю в животі дозування препарату слід зменшити. Також варто враховувати, що тривала діарея, спричинена застосуванням цих ліків, може порушити баланс електролітів.