властивості препарату


«Ентерол» активний відносно патогенних мікроорганізмів, що викликають проблеми в кишечнику. Він пригнічує розвиток шкідливих бактерій, що забезпечує антидиарейні ефект. Препарат сприяє виробленню потрібних організму ферментів, має протимікробну дію. Компоненти даного засобу стійкі до антибіотиків. Під дією препарату підвищується рівень імуноглобулінів, що сприяє посиленню місцевого імунітету.

показання


Препарат «Ентерол» застосовується для лікування дисбактеріозу, синдрому роздратованої кишки, а також возобновляющегося коліту, викликаного бактеріями роду клостридій. Також засіб використовується для попередження і лікування діареї та колітів, спровокованих прийомом антибіотиків. З метою профілактики розладів кишечника препарат показаний пацієнтам, які приймають харчування через зонд.

Інструкція по застосуванню


Капсули і порошок «Ентерол» можна приймати дорослим і дітям, починаючи з 3 років. Дітям 1-3 років слід давати препарат у формі капсул. Якщо дитина не може проковтнути таблетку, її вміст слід розчинити в невеликій кількості води кімнатної температури.

Дозування для дітей 1-3 років становить по 1 капсулі «Ентеролу» 2 рази на добу. Лікування при цьому триває 5 днів. Дітям з 3 років і дорослим слід приймати по 1-2 таблетки або по 1 пакету порошку 2 рази на добу протягом 7-10 днів.

Відео: Кращий препарат для відновлення мікрофлори кишечника, лікування дисбактеріозу-лакто і БифидобактерииПорошок «Ентерол» слід висипати в склянку, залити 100 мл злегка теплої води або соку і добре розмішати. Не слід розчиняти засіб в гарячій воді і алкоголі. Пити ліки слід за 1 годину до прийому їжі. При лікуванні діареї слід обов`язково заповнювати втрату рідини в організмі, оскільки дане захворювання може спровокувати сильне зневоднення.

застереження


В період лікування препаратом «Ентерол» можливо прояв побічних ефектів, які не вимагають відміни лікування і проходять самостійно. Серед небажаних явищ відзначаються дискомфорт в області шлунка, а також алергічні реакції. У разі відсутності помітних поліпшень на 3 день терапії, слід звернутися до лікаря.

«Ентерол» не слід застосовувати при непереносимості будь-яких його компонентів. Вагітні та жінки можуть приймати ліки тільки за призначенням лікаря, після зіставлення очікуваної користі з можливими ризиками. Не рекомендується пити даний препарат одночасно з протигрибковими лікарськими засобами, призначеними для перорального застосування, оскільки дане поєднання знижує ефективність «Ентеролу».

Відео: Порошок Ентерол