Показання до застосування


«Полісорб» призначають при інтоксикаціях різного походження, кишкових інфекціях і гострих отруєннях, в тому числі алкоголем, лікарськими засобами та отруйними речовинами. Також препарат використовують для лікування лікарської і харчової алергії, дисбактеріозу, хронічної ниркової недостатності, жовтяниці і гнійно-септичних захворювань з вираженими інтоксикаційними проявами.

Інструкція по застосуванню «полісорб»


Препарат «Полісорб» приймають у вигляді суспензії. Для її приготування певну кількість препарату додають в склянку з водою і ретельно розмішують. Суспензія готується перед кожним прийомом на 1 раз.

Добова доза визначається з розрахунку 0,1-0,2 г «полісорб» на 1 кг маси тіла. Середня добова доза «полісорб» для дорослих становить 6-12 г: приймається за 3-4 рази. Максимальна доза - 20 г на добу. Разову дозу необхідно розчинити в 50-100 мл води.

«Полісорб» приймають за 1 годину до їжі і прийому інших препаратів або через 1-1,5 години після. При харчової алергії препарат потрібно приймати перед їжею або під час неї.


При прийомі препарату дітьми дозування розраховується на один прийом виходячи з маси тіла. Діти вагою до 10 кг приймають 0,5 чайної ложки препарату, розведеного в 30-50 мл води, за прийом. Для дітей вагою 11-20 кг разова доза становить 1 чайну ложку «без гірки» порошку, розведеного в 30-50 мл рідини. Дозування для дітей вагою 21-30 - 1 чайна ложка «з гіркою» на 50-70 мл води. Діти вагою 31-40 кг приймають 2 чайних ложки «з гіркою» порошку в 70-100 мл води, вагою 41-60 кг - 1 столову ложку «з гіркою» в 100 мл рідини. Препарат необхідно приймати 3 рази в день.
В 1 чайній ложці «з гіркою» міститься 1 г, в 1 столовій ложці «з гіркою» - 3 г препарату.

Відео: маска для обличчя з полісорб | Полісорб від прищів | # Полисорб # полісорботприщей #edblackПри гострих отруєннях, а також кишкових інфекціях препарат приймають протягом 3-5 днів. При лікуванні вірусного гепатиту препарат «Полісорб» приймають в перші 7-10 днів хвороби. При хронічній нирковій недостатності лікування триває 25-30 днів, через 2-3 тижні курс може бути пройдений повторно.

При екземі і псоріазі курс лікування становить 2-3 тижні, при інших дерматологічних захворюваннях - 10-14 днів. При алергіях препарат слід приймати до зникнення симптомів. При набряку Квінке, рецидивуючій кропив`янці, атопічний дерматит і бронхіальній астмі препарат необхідно приймати курсом 10-15 днів.

Протипоказання


«Полісорб» протипоказаний при індивідуальній непереносимості його компонентів, виразкової хвороби в стадії загострення, атонії кишечника і кровотечах в шлунково-кишковому тракті.

Відгуки


Згідно відгуками, препарат «Полісорб» ефективний при отруєннях - харчових та алкогольних. Також відзначається виражений ефект при лікуванні цим препаратом алергічних і шкірних захворювань. Зокрема, «Полісорб» допомагає впоратися з проблемами шкіри, в тому числі після прийому препарату відзначається зменшення кількості та вираженості прищів і вугрів.