показання

Препарат ефективний по відношенню до бактерій, що викликають трихомоніаз. При цьому за допомогою ліків можна здійснювати терапію також хронічних ускладнених форм захворювання. «Трихопол» показав свою ефективність в лікуванні лямбліозу і амебіаз будь-якої форми, а також викликаних ними уражень печінки (наприклад, амебного абсцесу печінки).

Відео: Лікування венеричних заболеваній.Как же не бути лохами

Засіб може бути використано для лікування інфекцій, які викликаються анаеробними бактеріями. Часто препарат призначають для лікування абсцесів черевної порожнини, яєчників, фаллопієвих труб, легких, головного мозку. «Трихопол» може використовуватися для лікування ендометриту, пневмонії. Антибактеріальну дію препарату дозволяє купірувати інфекції шкіри, кісток. Засіб може бути застосовано при лікуванні ускладнень, що виникли в результаті операційного хірургічного втручання. Можливо також застосування ліків при сепсисі.«Трихопол» часто використовується і як засіб для профілактики різних ускладнень, які також можуть бути викликані в процесі проведення хірургічних маніпуляцій. Завдяки своїм властивостям, препарат може бути використаний при видаленні апендикса або проведенні гінекологічних операцій. Також засіб застосовується як окремо, так і в якості елемента комплексної терапії при лікуванні змішаних бактеріальних інфекцій разом з відповідними антибіотиками. Як допоміжний засіб препарат може використовуватися і для лікування виразкової хвороби, викликаної Helicobacter pylori. Додатково до препарату також можуть бути призначені відповідні антибіотики.

Відео: Ацикловір: вибір форми і переносимість препарату, наслідки, лікування вітрянки у дорослих

Протипоказання

Залежно від форми випуску (таблетки або розчин) можуть бути деякі протипоказання до препарату. Заборонено приймати ліки при лейкопенії, ураженнях ЦНС (наприклад, епілепсії). Не слід призначати великі дози препарату при лікуванні пацієнтів з печінковою і нирковою недостатністю. Виключається можливість застосування ліків в 1 триместрі вагітності, а також в період лактації. Слід обережно застосовувати ліки в 2 і 3 триместрах вагітності. «Трихопол» протипоказаний в дитячому віці до 3 років, а також при наявності у пацієнта підвищеної чутливості до головного компоненту кошти - метронідазолу.

Прийом ліки слід вести тільки відповідно до вказівок лікаря. Перевищення зазначеної дозування може стати причиною появи побічних реакцій і пов`язаного з ними погіршення самопочуття.