властивості препарату


«Аміксин» сприяє синтезу інтерферону. Препарат стимулює стовбурові клітини, підсилює утворення антитіл, впливаючи, таким чином, на підвищення імунітету.
«Аміксин» випускається в таблетках дозуванням 60мг і 125 мг.

Відео: Препарат Аміксин

Показання до застосування


«Аміксин» показаний для лікування ГРВІ, грипу, застуди та їх профілатікі у дітей і дорослих. Також препарат призначають при терапії вірусних гепатитів А, В, С, нейровірусних, хламідійних і герпетичних інфекцій. Крім того, «Аміксин» застосовується в комплексній терапії туберкульозу легенів.

Інструкція по застосуванню «Аміксину»


Вросли приймають таблетки дозуванням 125 мг. Схема лікування залежить від захворювання.

Для лікування ГРВІ та грипу призначають в перші дві доби по 1 таблетці «Аміксину» в день, далі - по 1 таблетці кожні 48 годин. Для профілактики даних захворювань приймають по 1 таблетці 1 раз на тиждень. Курс в обох випадках складається з 6 таблеток.

Дл лікування вірусного гепатиту А приймають: у перший день - по 1 таблетці 2 рази на добу, далі - по 1 кожні 48 годин загальним курсом з 10 таблеток. Для профілактики призначається 1 таблетка препарату раз на тиждень. Курс - 6 таблеток.При гепатитах В і С в гострій формі беруть: в перші 2 дні - по 1 таблетці на добу, далі - по 1 таблетці кожні 48 годин (всього 16 таблеток). При хронічній формі беруть курс з 20 таблеток: 1 і 2 день - по 2 на добу, далі - по 1 кожні 48 годин.

При лікуванні нейровірусних, герпетичних і хламідійних інфекцій призначають: в перші 2 доби - по 1 таблетці в день, далі - по 1 таблетці через 48 годин. Препарат необхідно приймати протягом 3-4 тижнів.

При терапії туберкульозу легень беруть курс з 20 таблеток: в 1 і 2 день - по 2, далі кожні 48 годин - по 1. При порушеннях інтерферонового статусу та вторинних імунодефіцитах призначають по 1 таблетці двічі на тиждень курсом 2-4 тижні. При розсіяному склерозі призначають по 1 таблетці препарату кожні 48 годин (всього 10 таблеток).

Діти старше 7 років приймають таблетки дозуванням 60 мг. При грипі та ГРВІ дітям призначають: в перші 2 дні - по 1 таблетці на добу, далі - 1 таблетку на 4 день лікування. При розвитку ускладнень ліки можна прийняти і на 6 день хвороби.

Препарат приймають після їди.

Протипоказання


Протипоказанням до прийому «Аміксину» є гіперчутливість до його компонентів, вагітність, період лактації. Препарат протипоказаний дітям віком до 7 років.

Побічна дія


При прийомі «Аміксину» можуть виникати побічні дії з боку системи травлення, зокрема диспепсичні явища. Іноді можлива поява короткочасного ознобу і алергічних реакцій.