призначення препарату

«Цефтріаксон» призначається для лікування важких інфекцій в різних органах людини. Препарат використовується при таких станах, як сепсис, менінгіт, хвороба Лайма, інфекціях кісток і суглобів, а також шкіри і м`яких тканин. Ліки використовується для позбавлення від інфекцій у хворих, які вже мають ослаблену імунну систему через вплив інших препаратів.

Антибіотик можна колоти для боротьби з ЛОР-інфекції та зараженнями дихальних шляхів. Особливо часто ліки призначається при лікуванні пневмонії. Іноді його застосовують для позбавлення від венеричних захворювань та інфекцій статевих органів.

«Цефтріаксон» також приймається в післяопераційний період як препарат, призначений для профілактики можливих ускладнень.

застосування препаратуЛіки вводиться виключно внутрішньом`язово або внутрішньовенно. Для осіб старше 12 років «Цефтріаксон» призначається в обсязі 1-2 г кожні 24 години. У тяжких випадках добова доза може збільшуватися до 4 м

При призначенні новонародженим використовується формула дозування 20-50 мг / кг маси тіла кожні 24 години. Для грудних дітей та дітей молодшого віку (від 15 днів до 12 років) призначають по 20-80 мг на кг тіла.

1 г «Цефтріаксона» розчиняється в 3,6 мл води для приготування ін`єкцій.

Тривалість лікування може залежати від ступеня захворювання і чутливості інфекції до препарату. Препарат призначається в первісному обсязі при порушенні функцій нирок. При поєднанні ниркової і печінкової недостатності лікарями ведеться контроль за кількістю активної речовини в плазмі. При перевищенні норми вмісту антибіотика в крові проводиться коригування дозування.

Часто «Цефтріаксон» застосовується як засіб невідкладної допомоги.

Відгуки

Пацієнти, які проходили лікування даними антибіотиком, відзначають серйозні больові відчуття, які відбуваються при введенні препарату. Не дивлячись на серйозні болі при введенні антибіотика, за відгуками препарат досить ефективний при запаленні легенів і лікуванні пієлонефриту. Також існують дані про його корисність при лікуванні захворювань жіночих статевих органів. У всіх відгуках відзначаються позитивні впливу «Цефтріаксона».

Деякі відгуки свідчать про те, що препарат особливо добре застосовується під час післяопераційного відновлення.

Пацієнти відзначають, що антибіотик допоміг вилікуватися від бронхіту, гаймориту. Негативних відгуків, які стосуються неефективності ліки, відзначено не було. Більшість хворих, що проходили курс даного препарату, перебували під спостереженням в стаціонарі, оскільки ліки в середніх і великих дозах може викликати серйозні побічні ефекти.