Як відновити печінку

Для відновлення печінки необхідно відмовитися від алкоголю, а також від смажених і жирних продуктів харчування. Відомі випадки, коли проблеми з цим органом проходили самі відразу після переходу на здоровий спосіб життя. Для відновлення печінки дуже часто призначають препарати, що сприяють регенерації її клітин. Ці лікарські засоби покращують роботу печінки і жовчовивідних шляхів і нормалізують травлення.

Відео: Препарат для відновлення печінки - Stabilin

До таких препаратів відносять «Легалон», що містить екстракт плямистої розторопші. Він робить сильний гепатозащитное дію, покращує травлення і внутрішньоклітинний обмін, стабілізує мембрани гепатоцитів. На тлі прийому препарату поліпшується розщеплення молочної кислоти, що підвищує загальну витривалість організму. Ліки зменшує запальні процеси в печінці, сприяє зв`язуванню вільних радикалів.Для відновлення печінки можуть призначити комплексний препарат «Ессенціале», що містить фосфоліпіди, нікотинамід, вітаміни B і B6, пантотенову кислоту. Він сприяє поліпшенню стану мембран клітин, ефективний в лікуванні хронічних і гострих гепатитів, цирозу, токсичних уражень. Препарат також зменшує рівень холестерину в крові. При токсичне ураження печінки і хронічному гепатиті рекомендується приймати «Гелабене», що містить екстракти розторопші і рутки.

Препарати для відновлення печінки

Відео: Як Швидко Відновити Печінку (регенерація клітин печінки і способи відновлення)

У деяких випадках пацієнтам призначають «Есслівер Форте» - гепатопротектор, який відновлює і захищає клітини печінки. Препарат нормалізує ліпідний обмін при пошкодженні гепатоцитів екстремальними дієтами, поганим харчуванням, при отруєннях і швидкої втрати ваги.

Для лікування хронічних хвороб печінки приймають «Резалют Про», він проводиться на основі соєвих бобів. Засіб відновлює функції клітин печінки і їх структуру, знижує рівень холестерину. Гомеопатичний лікарський препарат «Галстена» використовується в терапії гострого і хронічного гепатиту, жовчнокам`яної хвороби, хронічного холециститу і панкреатиту.

Функціонування печінки ефективно відновлює «гепатамін», засіб рекомендується при хронічних і гострих ушкодженнях печінки, при терапії антибіотиками, при дії негативних чинників, а також людям похилого віку.

Гепапротектори необхідно приймати курсом в процесі дії несприятливого фактора, а також при симптомах нездужання. Тривалість лікування повинен визначити лікар.

Відео: "Розторопша" відновлення печінки