Фармакологічні властивості «Есслівер форте»


У складі препарату містяться есенціальні фосфоліпіди, які забезпечують нормальне функціонування клітинних мембран. Дані речовини сприяють зв`язуванню ферментів, активізації внутрішньоклітинного дихання і енергетичного обміну. Ненасичені жирні кислоти, що входять до структури есенціальних фосфоліпідів, приймають на себе дії токсинів. Таким чином вони знімають навантаження з мембранних ліпідів, що допомагає нормалізувати функціонування органу. Крім того, препарат має стабілізуючий вплив на фізико-хімічний склад жовчі.

У «Есслівер форте» входять вітаміни, які роблять позитивний вплив на відновлення клітин печінки. Зокрема вітамін В1 бере участь у вуглеводному обміні, вітамін В6 - в матаболізме білків і амінокислот, В2 активізує процеси клітинного дихання, вітамін РР забезпечує обмін вуглеводів і жирів, вітамін Е має антиоксидантну дію. Комплексна дія компонентів «Есслівер Форте» сприяє активній регенерації печінки.

Препарат «Есслівер форте» випускається у вигляді капсул для перорального застосування.

Показання до застосування


Препарат призначають при жировій дистрофії печінки, гепатитах, цирозі та інших порушеннях ліпідного обміну різного походження. У тому числі препарат використовується при лікуванні радіаційних, лікарських, алкогольних і наркотичних уражень печінки. У комплексній терапії «Есслівер форте» використовується для лікування і профілактики псоріазу.

Інструкція по застосуванню «Есслівер форте»


Дорослі приймають по 2 капсули «Есслівер форте» частотою 2-3 рази на день, при псоріазі - по 2 капсули 2 рази на добу. Курс лікування триває 3 місяці. Через місяць після початку терапії, при наявності поліпшень, разова доза може бути знижена до 1 таблетки.

Дітям призначають по 1 капсулі препарату 3 рази на день. Тривалість лікування - 2-4 тижні.

Препарат «Есслівер форте» приймають під час їжі. Капсулу ковтають цілими, запиваючи водою.

Протипоказання


«Есслівер форте» протипоказаний при непереносимості його компонентів в анамнезі. Годуючим і вагітним жінкам препарат можна приймати тільки за призначенням лікаря, після зіставлення предполагемого ризиків і очікуваної користі терапії. Дітям до 12 років засіб призначають з обережністю.

Побічна дія


Лікування препаратом зазвичай відбувається без ускладнень. У рідкісних випадках можливі такі побічні явища, як дискомфорт у шлунку, блювота, нудота, порушення стільця. Також при прийомі препарату не виключається можливість виникнення алергії.