Склад і фармакологічна дія препарату «Трімедат»

В одній таблетці препарату міститься 100 або 200 мг діючої речовини - малеата тримебутин. Також до складу «Трімедата» включені наступні допоміжні компоненти: лактоза, кукурудзяний крохмаль, діоксид кремнію, стеарат магнію і тальк.

«Трімедат» приводить в норму фізіологічну активність мускулатури кишечника, порушену в результаті захворювань шлунково-кишкового тракту: стимулює м`язові скорочення кишечника при зниженій активності і розслабляє мускулатуру при надмірній активності кишечника.

Показання до застосування, протипоказання і побічні ефекти

«Трімедат» може призначатися при лікуванні таких захворювань і станів:

Відео: Рекламне агентство BWell - Мотілак

- синдром подразненого кишечника (болі, кольки, спазми кишечника, діарея, запор і метеоризм);- гастроезофагеальна рефлюксна хвороба;

- диспепсичні розлади (порушення травлення, болі в животі, нудота, блювота);

- паралітична кишкова непрохідність, що розвинулася в результаті хірургічного втручання.

Крім того, «Трімедат» використовують при підготовці до рентгенологічного дослідження або ендоскопії шлунка. Також цей лікарський засіб може застосовуватися при лікуванні диспептических розладів у дітей.

«Трімедат" не застосовують при підвищеній чутливості до вхідних в його склад компонентів і не призначають дітям віком до 3 років. Застосування «Трімедата» не рекомендується в I триместрі вагітності і в період грудного вигодовування. Побічні ефекти препарату можуть проявлятися у вигляді шкірних реакцій, але вони виникають в окремих випадках.

спосіб застосування і дози

Таблетки слід приймати всередину до 3 разів на добу. Рекомендована інструкцією до «Трімедату» разова доза для дорослих і дітей старше 12 років становить 100-200 мг. Максимальна доза лікарського засобу (600 мг на добу) призначається при лікуванні гострої стадії захворювання. Дітям у віці від 5 до 12 років призначають по 50 мг препарату на один прийом, а дітям від 3 до 5 років - по 25 мг.

Тривалість курсу лікування визначається лікарем. При терапії синдрому роздратованого кишечника рекомендована тривалість прийому препарату складає 4 тижні. Після завершення лікування зазвичай призначається профілактичний прийом «Трімедата» протягом 12 тижнів, який дозволяє уникнути рецидиву захворювання.