показання

Препарат призначається для терапії хронічного холециститу, гепатиту та цирозу печінки. Також засіб допомагає при лікуванні хронічних нефриту і ниркової недостатності. Показанням до застосування засоби є дискінезія, ацетонемия, атеросклероз, олігурія (в результаті цирозу печінки або серцевої недостатності), інтоксикація і жировий гепатоз. Засіб випускається як у формі таблеток, так і в якості розчину для прийому всередину.

застосування

Препарат призначається у формі таблеток для дітей від 6 років і дорослим. Зазвичай діти приймають засіб по 1-2 таблетці 3 рази в день безпосередньо до початку прийому їжі. Дорослі можуть приймати по 2-3 таблетки до їди 3 рази на добу. Курс лікування не повинен перевищувати 3 тижнів, однак в деяких випадках лікар може призначити додаткову кількість препарату або повторити терапію через деякий час.

Відео: (2015) Хофітол (жовчогінний засіб) - Пора очистити організм!При призначенні у вигляді розчину засіб слід застосовувати по 1/2 або 1 чайній ложці 3 рази на добу. Прийом необхідно вести перед застосуванням їжі. Курс лікування розчином може становити 10-20 днів. Ліки призначається дітям у дозуванні, яка залежить від віку. Для досягнення терапевтичного ефекту 1/4 або 1/2 дози дорослого людини 3 рази в день перед трапезою.

«Хофітол» також виписується у вигляді розчину для внутрішньом`язового і внутрішньовенного введення. Придбання даного засобу можливо з дозволу лікаря. Проводиться введення 1 ампули 1-2 рази на день. Дозування може бути збільшена на розсуд спеціаліста при стаціонарному лікуванні. Курс терапії може досягати від 8 до 15 днів. У формі крапельниці засіб застосовується 1 раз на добу. При цьому необхідно попередньо розвести препарат в 200 мл фізрозчину. Курс лікування в такому випадку також становить 8-15 днів.

Протипоказання і побічні ефекти

Серед побічних дій засоби відзначається поява алергічних реакцій (кропив`янки). При довгому вживанні можлива поява діареї. Після появи даних симптомів слід припинити прийом і звернутися до фахівця для призначення альтернативного ліки.

Відео: ЕКСТРАКТ АРТИШОК

До протипоказань препарату слід віднести жовчнокам`яну хворобу, гострі захворювання нирок і печінки, а також дитячий вік і підвищену чутливість до активного компонента кошти (артишоку). Слід також з обережністю застосовувати ліки в період вагітності, оскільки вплив «Хофітол» на плід не є до кінця вивченим, а значить призначення засобу може проводитися тільки лікарем.