Показання до застосування «Енгістол»

«Енгістол» має противірусну, імуномодулюючу та Симпатолітичні дію. Препарат не впливає на життєдіяльність вірусів, проте він сприяє швидкому одужанню шляхом зменшення наслідків лікарської терапії і зниження інтоксикації. Засіб виявляє на лімфатичну систему дренажну дію, це сприяє відновленню імунітету. «Енгістол» випускають у формі таблеток і формі розчину для ін`єкцій. Аналогами препарату є: «Актінолізат», «Дезоксінат», «Глутоксим», «Пирогенал», «Анаферон», «Головата», «Имунофан», «Імудон».

Відео: Препарат Енгістол, інструкція. Грип, гострі і хронічні риновірусні інфекції«Енгістол» призначають у складі комплексної терапії вірусних інфекцій - грипі, ларингіті, бронхіті, отиті, хронічних і гострих риновірусні інфекціях, вірусному гепатиті, а також при лихоманці нез`ясованого походження. Препарат застосовують при хворобах серцево-судинної системи (ендокардиті, міокардиті, пароксизмальної тахікардії), хворобах дихальних шляхів (кашлюку, трахеїті, бронхіті, пневмонії, бронхіальній астмі, синуситі), шкірних хворобах (нейродерміті, свербінні, екземі, фурункульозі, кропивниці). «Енгістол» також буде ефективним при лікуванні невралгій, мігрені, афтозного стоматиту, ревматичних захворювань, алергій різної локалізації, що супроводжуються зниженням імунітету. У гінекологічній практиці препарат призначають для лікування папіломавірусу і цитомегаловірусу.

Інструкція по застосуванню «Енгістол»

«Енгістол» потрібно приймати три рази на день по одній таблетці. Таблетки потрібно поміщати під язик до повного їх розчинення. При гострій стадії захворювання потрібно приймати по одній таблетці препарату кожні п`ятнадцять хвилин, але не більше восьми штук в день. Можливий одночасний прийом з іншими гомеопатичними засобами. Препарат у вигляді розчину для ін`єкцій потрібно вводити від одного до трьох разів на тиждень (внутрішньом`язово, підшкірно, внутрішньовенно). При гострому перебігу хвороби щодня вводять по одній ампулі. Дітям препарат застосовують в наступних дозуваннях: у віці до одного року - по 1/6 ампули, у віці 1-3 років - по 1/4 ампули, у віці 3-6 років - по 1/2 ампули, після 6 років - по 1 ампулі.

Відео: Життя: інструкції до застосування

«Енгістол» в рідкісних випадках призводить до розвитку алергічних реакцій. Препарат протипоказаний при підвищеній чутливості до компонентів. Випадків негативного взаємодії «Енгістол» з іншими лікарськими засобами при одночасному застосуванні не зафіксовано. Препарат відпускається в аптеках без рецепта лікаря. Термін зберігання таблеток і розчину - не довше п`яти років.