Фармакологічна дія


«Флогензім» має протизапальну, протинабрякову, імуномодулюючу та антиоксидантну дії, зменшує больові відчуття. Препарат покращує мікроциркуляцію крові, а також стимулює обмінні і відновні процеси в тканинах.

показання


Препарат застосовують при лікуванні післяопераційних ускладнень - спайок, нагноєнь, а також для профілактики лімфатичних набряків і мікроциркуляторних збоїв. «Флогензім» використовується при лікуванні захворювань вен і судин, зокрема тромбозу, тромбофлебіту, атеросклерозу, а також при спортивних травмах, пошкодженнях зв`язок і сухожиль, ревматичних ураженнях, артірітах і артрозах.

Препарат призначають при терапії захворювань сечостатевої системи - циститу, уретриту, простатиту, а також в гінекології - при наявності ускладнень в клімактеричний період. У комплексній терапії застосовується при лікуванні гепатиту, стенокардії, ішемічної хвороби, розсіяного склерозу.

Інструкція по застосуванню «Флогензіма»


З метою лікування призначають по 3 таблетки «Флогензім» 3 рази в день. З метою профілактики рекомендується приймати по 2 таблетки 2 рази на день. Курс лікування препаратом «Флогензім» триває 2 тижні. В ході терапії дозування і терміни лікування можуть бути змінені лікарем.
Таблетки «Флогензім» приймають не пізніше ніж за 30 хв. до прийому їжі і запивають великою кількістю води (150-200 мл).

Протипоказання


Препарат не призначають дітям, а також особам з гіперчутливістю до компонентів «Флогензіма». Протипоказанням є гемофілія та інші порушення згортання крові, а також порушення печінкових функцій. З обережністю призначають препарат при порушенні ниркових функцій, в тому числі при проведенні гемодіалізу, а також вагітним і годуючим жінкам.

Побічна дія


Під час лікування в окремих випадках можуть виникнути побічні ефекти у вигляді нудоти, блювоти, метеоризму, порушень стільця, відчуття переповненості шлунка, кропив`янки, свербежу. Небажані побічні дії, як правило, мають тимчасовий характер і проходять відразу після закінчення прийому препарату або зменшення дози.
При виникненні побічних дій рекомендується збільшити кількість прийомів препарату до 4-5 в день (при тій же добовому дозуванні).

Відгуки


Застосування препарату в післяопераційний період прискорює загоєння шрамів, сприяє розсмоктуванню гематом. Також, згідно з відгуками, при прийомі препарату відзначається відсутність рубцевих утворень після хірургічного втручання, в тому числі після проведення операцій на венах. Препарат ефективно усуває запальні процеси при травмах різного характеру, знімає набряклість при лікуванні хвороб вен.