Як приймати «Стоптусин»


Дозування будь-який з лікарських форм «Стоптусином» залежить від ваги пацієнта. Приймати препарат потрібно після їжі. Краплі призначають дорослим і дітям з 6 місяців. Перед застосуванням необхідну кількість препарату слід розвести в 100 мл рідини: води, чаю або соку.

Дітям з вагою до 7 кг призначають по 8 крапель «Стоптусином» 3-4 рази в день, 7-12 кг - по 9 крапель частотою 3-4 рази, а дітям вагою 12-20 кг - по 14 крапель по 3 рази на добу . Разова дозування для дітей вагою 20-30 кг - 14 крапель «Стоптусином», вагою 30-40 кг - 16 крапель частотою 3-4 рази на добу. Діти вагою понад 40 кг та дорослі в день приймають препарат тричі. Разова доза для осіб вагою 40-50 кг становить 25 крапель, вагою 50-70 кг - 30, понад 70 кг - 40 крапель. Між прийомами «Стоптусином» необхідно робити інтервал о 6 годині.Дозування для дітей вагою менше 7 кг може бути знижена внаслідок занадто великого для дитини об`єму рідини. У цьому випадку дозу слід зменшувати в тих же пропорціях, що і рідина. Наприклад, на 50 мл води - 4 краплі препарату.

Таблетки «Стоптусин» ковтають цілими, запиваючи водою. Дану форму призначають дорослим і дітям з 12 років. Особи вагою до 50 кг приймають по 0.5 таб. Стоптусином 4 рази на день, вагою 50-70 кг - по 1, вагою 70-90 кг - по 1.5 таб. «Стоптусином» 3 рази в день. Люди вагою понад 90 кг приймають по 1.5 таблетки «Стоптусин» 4 рази на день. При цьому інтервал між прийомами повинен становити 4-6 годин.

застереження


Препарат протипоказаний дітям до 6 місяців, таблетки - до 12 років. Чи не призначають «Стоптусин» під час лактації, в l триместрі вагітності-під ll і lll триместрах - з обережністю і тільки за рекомендацією лікаря. Препарат не призначають при міастенії і алергії на його компоненти. У деяких випадках в період лікування можуть виникнути головний біль, нудота, діарея, порушення координації, рідко - алергічні реакції. Краплі «Стоптусин» містять етанол.

Ефективність «Стоптусином»


Даний засіб добре допомагає при лікуванні сухого кашлю, в тому числі у дітей. Ефективність «Стоптусином» обумовлена ​​його складом. Засіб містить гвайфенезин, який, підвищуючи секрецію бронхожелез, сприяє зниженню в`язкості слизу. Бутамірату дігідроцітрат надає анестезуючу дію, забезпечуючи протикашльовий ефект.

Препарат використовується для терапії інфекційно-запальних захворювань і не призначений для лікування хронічних захворювань, в тому числі хронічних бронхітів, емфіземи легенів і кашлю, викликаного курінням. Краплі «Стоптусин» мають специфічний смак, тому їх рекомендується розбавляти в соку або компоті. У період терапії рекомендується пити більше рідини, оскільки це стимулює муколитическое дію препарату.

Відео: Як працює Ксарелто Аптека24