Склад «Негрустін»

В 1 капсулі «Негрустін» міститься 425 мг діючої речовини (сухого екстракту трави звіробою), а також допоміжні компоненти: моногідрат лактози, діоксид кремнію, дигідрат гідрофосфату кальцію, магнію стеарат, целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний, желатин, лаурилсульфат натрію, барвники Е 141, 171 і 172, очищена вода.

В 1 мл розчину «Негрустін» міститься 791 мг активного компонента (рідкого екстракту трави звіробою) і наступні допоміжні речовини: пропіленгліколь, гліцерин, сорбітол 70% і ароматизатори.

Терапевтичний ефект і показання до застосування

«Негрустін» має виражену антидепресивний активністю. Препарат сприятливо діє на функціональний стан нервової системи, проявляє помірну седативну дію, підвищує фізичну і розумову працездатність, нормалізує сон і покращує настрій.Згідно з інструкцією, «Негрустін» застосовується для лікування психовегетативних порушень, станів тривоги і занепокоєння, а також депресивних станів легкого та середнього ступеня тяжкості.

дозування

Капсули «Негрустін» слід приймати під час їжі, ковтаючи і запиваючи водою. Розчин також приймають під час їжі в нерозбавленому вигляді або з невеликою кількістю рідини.

Дорослим пацієнтам і дітям у віці від 12 років призначають по 1 капсулі «Негрустін» 1-2 рази на добу, або по 1 мл розчину 3 рази на добу. Рекомендується приймати лікарський препарат в один і той же час доби. Тривалість лікування в середньому становить від 6 до 8 тижнів. При необхідності після невеликої перерви проводиться повторний курс прийому препарату.

Якщо після закінчення 4 тижнів після початку терапії симптоми захворювання не проходять або посилюються, необхідно проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання і побічні дії

«Негрустін» не призначають при підвищеній чутливості до компонентів, фотосенсибілізації при прийомі препаратів звіробою в анамнезі та ендогенних депресіях. У період застосування лікарського препарату необхідно уникати тривалого перебування на сонячному світлі і відвідування солярію. Також не допускається одночасно приймати інші засоби, здатні викликати фотосенсибілізацію.

Побічні дії «Негрустін» можуть проявлятися у вигляді порушень травлення, підвищеної чутливості до світла і алергічних реакцій.