Фармакологічні властивості


Діюча речовина «Хофітол» - екстракт артишоку польового, володіє гепапротекторним, жовчогінну та сечогінну діями. Препарат сприяє поліпшенню обміну холестерину і ліпідів, а також очищенню органів від токсинів, в тому числі солей важких металів і алкалоїдів.
«Хофітол» випускається у формі таблеток, розчину для перорального застосування і ампул для ін`єкцій.

Відео: Хофітол | інструкція із застосування (таблетки)

Показання для застосування


«Хофітол» показаний при гипокинетическом варіанті дисфункції жовчовивідних шляхів, що характеризується слабким відділенням жовчі, а також при цирозі печінки і жировий гепатоз. Препарат призначають при хронічних формах деяких захворювань, зокрема гепатитів, некалькульозних холециститів, ниркової недостатності, нефриту, а також інтоксикаціях.

Інструкція по застосуванню «Хофітол»


Форми для прийому всередину - таблетки та розчин, вживають перед їжею. Лікування триває 2-3 тижні, повторний курс можна проводити
тільки за рекомендацією лікаря. Препарат приймають 3 рази на день. Дорослим і дітям з 15 років призначають по 2-3 таблетки або 2,5-5 мл розчину «Хофітол» за прийом. Дітям 6-15 років - по 1 таблетці або по 0,6-1,25 мл розчину (залежно від віку) за 1 прийом.
Розчин перед вживанням необхідно розвести у воді. В 1 чайній ложці міститься 5 мл препарату.

«Хофітол» для ін`єкцій застосовується внутрішньом`язово і внутрішньовенно. Внутрішньом`язово вводять по 1-2 ампулі препарату 1-2 рази на добу-внутрішньовенно - крапельно, 1 раз на добу, розвівши вміст 1-2 ампул «Хофітол» в 200 мл фізрозчину. Тривалість ін`єкційного лікування - 8-15 днів.

Протипоказання


Препарат протипоказаний хворим з непрохідністю жовчних проток, при гострих захворюваннях желче- і сечовивідних шляхів, а також печінки і нирок. «Хофітол» не призначають за наявності у пацієнта непереносимості складових препарату.

При тривалому прийомі великих доз «Хофітол» може розвинутися діарея. В окремих випадках можливі алергічні прояви у вигляді кропив`янки.

Відео: хофитол на курсі стероїдів

Відгуки


Препарат «Хофітол» - ефективний жовчогінний засіб. Згідно відгуками, він допомагає усунути застій жовчі, знімаючи больові відчуття в періоди загострення. Крім того, відзначається ефективність препарату при токсикозі під час вагітності. Щоб уникнути несприятливих для здоров`я наслідків, які не Рекомендется застосовувати «Хофітол» самостійно, без призначення лікаря, саме він визначить доцільність лікування і правильне дозування препарату.