Показання до застосування

Ліки найчастіше використовується при лікуванні трихомоніазу і амебіазу. Також препарат дозволяє позбутися від лямбліозу, вилікувати перитоніти і інфекції печінки і жіночих статевих органів. Призначається «Трихопол» і при інших ураженнях, викликаних анаеробами (наприклад, при пневмонії, менінгіту, сепсису і т.п.). Також ліки використовується як профілактичний засіб при терапії ускладнень після проведення деяких хірургічних операцій. Препарат показало свою ефективність в лікуванні змішаних інфекцій. Іноді «Трихопол» виписується для боротьби з Helicobacter Pylori, яка стає причиною гастритів і виразок шлунка і дванадцятипалої кишки.

Відео: Голова садові - Застосування марганцівки і трихополу

застосування

Препарат випускається у вигляді розчину, таблеток для прийому всередину і інтравагінальних капсул. При лікуванні тріхомонадоза ліки призначається в дозуванні 250 мг 3 рази на день. Курс лікування підбирається відповідно до ступеня зараження. Для лікування амебіазу застосовується така ж дозування, але довжина курсу повинна становити не більше 10 днів. Для терапії лямбліозу дорослим призначається по 2 таблетки на добу. Також препарат може бути складовою частиною терапії при застосуванні інших антибактеріальних засобів.

Відео: Бісептол при циститі: поради та рекомендаціїРозчин «Трихопол» застосовується для введення препарату в умовах стаціонару. Дозування 100 мл кожні 8 год призначається дорослим і дітям від 12 років. Зазвичай виписується вливання 0,5% розчину препарату по 100 мл. Лікування в середньому не перевищує 7-10 днів з можливістю продовження терапії аж до 3 тижнів.

Вагінальні супозиторії при лікуванні вагініту призначаються по 1 таблетці на добу. Також від пацієнтки потрібно вести щоденний прийом 2 таблеток «Трихопол», призначених для прийому всередину. Терапія триває близько 7 днів. При необхідності введення супозиторіїв збільшується до 2 разів на добу. В такому випадку прийом таблеток для прийому всередину слід призупинити.

Протипоказання і побічні дії

Препарат здатний порушити функцію травної системи і викликати нудоту, блювоту, а в деяких випадках навіть металевий присмак у роті. Іноді у пацієнтів може виникнути діарея. З боку центральної нервової системи можуть спостерігатися такі реакції, як головний біль, порушення сну, шум у вухах, депресія. Іноді трапляються алергічні реакції. При появі подібних симптомів слід припинити прийом ліків і звернутися до лікаря для призначення альтернативної терапії.

Відео: трихопол інструкція із застосування ціна відгуки врачей.avi