Показання до застосування

Порошок «АЦЦ» застосовується при лікуванні середнього отиту, гострого і хронічного синуситу, а також захворювань органів дихання, ускладнених утворенням мокротиння: пневмонії, бронхіальної астми, гострого, хронічного, обструктивного бронхіту, бронхоектазу, муковісцидозу та запалення бронхіол.

Відео: АЦЦ Порошок 600 мг

Спосіб застосування, дозування і тривалість лікування

«АЦЦ» необхідно приймати після їжі, попередньо розчинивши порошок у склянці гарячої води.
При муколітичний терапії, спрямованої на розрідження і полегшення виведення мокротиння, доза «АЦЦ» для дорослих і дітей старше 14 років становить по 200 мг 2 або 3 рази на день. Дітям від 6 до 14 років призначають по 100 мг 3 рази на день або по 200 мг 2 рази на день. Рекомендована інструкцією до «АЦЦ» доза для дітей від 2 до 5 років становить 100 мг 2 або 3 рази на день.При лікуванні муковісцидозу дітям старше 6 років призначають по 200 мг препарату 3 рази на день. Дітям у віці від 2 до 5 років рекомендується давати по 100 мг «АЦЦ» 4 рази на день. При необхідності добова доза лікарського засобу може бути збільшена до 800 мг, але тільки за умови, що маса тіла пацієнта складає більше 30 кг. Під час лікування рекомендується вживати якомога більше рідини (соку, чаю, компотів і морсів), так як це значно посилить лікувальний ефект «АЦЦ».

Тривалість прийому препарату при короткочасної застуді становить 5-7 днів. При лікуванні хронічного бронхіту і муковісцидозу «АЦЦ» приймають протягом більш тривалого часу для досягнення стійкого профілактичного ефекту. При тривалих захворюваннях термін терапії визначається лікарем індивідуально.

Відео: АЦЦ 200 - інструкція

Протипоказання і побічні дії «АЦЦ»

Протипоказаннями до застосування «АЦЦ» є індивідуальна непереносимість компонентів, період вагітності та грудного вигодовування, легенева кровотеча і кровохаркання, а також виразкова хвороба шлунка, що протікає в стадії загострення. Препарат з обережністю приймають при варикозному розширенні вен стравоходу, бронхіальній астмі, високий ризик розвитку легеневої кровотечі, ниркової та печінкової недостатності.

Побічні явища «АЦЦ» можуть проявлятися у вигляді шуму у вухах, головний біль і стоматиту. У дуже рідкісних випадках можливі нудота, блювання, печія, діарея, тахікардія і зниження артеріального тиску. При підвищеній чутливості до препарату може розвинутися кровотеча або алергічна реакція (кропив`янка, висип, свербіж, бронхоспазм).