Фармакологічні властивості «Дормікінда»

До складу «Дормікінда» входить екстракт черевичка мілкоцвітна, вуглекисла магнезія і валеріановокіслий цинк. В одній таблетці (100 мг) міститься Cypripedium pubescens D4 (черевичок мілкоцвітна) - 15 мг, Magnesium carbonicum D10 (вуглекисла магнезія) - 20 мг, Zincum valerianicum D12 (валеріановокіслий цинк) -15 мг, а також допоміжні речовини: лактози моногідрат, тальк , мікрокристалічна целюлоза, магнію стеарат.

Валеріановокіслий цинк часто застосовується в неврологічній практиці, його призначають дітям з невротичними розладами і істероїдним реакціями. Настій черевичка використовується в рецептах народної медицини при безсонні, як заспокійливий засіб. «Дормікінд» призначають при станах порушення сну і занепокоєння у дітей в грудному та молодшому віку. Активні інгредієнти препарату усувають занепокоєння, безсоння, розлади сну і неспання, підвищену збудливість, плаксивість, дратівливість, відчуття тривоги.

Інструкція по застосуванню «Дормікінда»«Дормікінд» призначають дітям у віці до шести років по одній таблетці чотири рази на день. Таблетки слід приймати за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їжі, їх потрібно розсмоктувати. Для дітей у віці до трьох років рекомендується подрібнити ліки або розчинити його в невеликій кількості води. Для грудних дітей дозу препарату попередньо розчиняють у невеликій кількості води. «Дормікінд» потрібно давати дитині протягом трьох-чотирьох тижнів. За відсутності покращання після двох-трьох тижнів прийому ліків або при частому повторенні симптомів потрібно змінити тактику лікування.

Слід мати на увазі, що якщо в лікуванні використовуються гомеопатичні засоби, завжди є можливість тимчасового погіршення стану. Якщо це сталося, потрібно знизити частоту прийому і дозування «Дормікінда». Після того, як небажані симптоми припиняться, потрібно відновити прийом препарату. Якщо погіршення виражено значно, спостерігається погана переносимість ліків, слід припинити його застосування та звернутися до лікаря.

«Дормікінд» протипоказаний при встановленій гіперчутливості до компонентів засобу. Побічні дії препарату не виявлено. При випадковому прийомі дуже великої кількості ліків можна не побоюватися передозування. «Дормікінд» потрібно зберігати в сухому місці, недоступному для дітей, при температурі не вище 25 ° С. Термін зберігання препарату - п`ять років. Ліки не можна застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Відео: Амоксицилін | інструкція із застосування (таблетки)