Склад і фармакологічна дія «Папазол»

В одній таблетці «Папазол» міститься по 0,03 г бендазола і папаверину, а також такі допоміжні компоненти: стеаринова кислота, картопляний крохмаль і тальк.

Що входить до складу препарату бендазол усуває спазми, знижує артеріальний тиск, розширює судини, стимулює функцію спинного мозку, а також виявляє помірну стимулюючу дію на імунну систему. Другий активний компонент препарату - папаверин, також має спазмолітичну і гіпотензивну ефектом.

Показання до застосування, протипоказання і побічні ефекти «Папазол»Як вказується в інструкції, «Папазол» може застосовуватися при лікуванні таких захворювань і патологічних станів:
- артеріальна гіпертензія лабільною форми-
- спазми внутрішніх органів, що виникають при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки, кишкових кольках, спастичному коліті, холециститі і інших захворюваннях-
- спазми судин головного мозку і периферичних артерій-
- залишкові явища перенесеного поліоміеліта-
- периферичний параліч лицьового нерва.

«Папазол» не призначають при підвищеній чутливості до компонентів, в дитячому віці до 1 року і при наявності у пацієнта ниркової або печінкової недостатності, а також бронхообструктивного або епілептичного синдрому. Крім того, препарат не застосовується при пригніченні дихання і порушеннях атріовентрикулярної провідності серця. У період вагітності і грудного вигодовування «Папазол» застосовується з обережністю.

Побічні ефекти «Папазол» можуть проявлятися у вигляді запаморочення, нудоти, запору, аритмії, зниження скоротливості міокарда та атріовентрикулярної блокади. Також при застосуванні препарату можуть спостерігатися підвищене потовиділення і алергічні реакції. При використанні великих доз «Папазол» можливий розвиток помірного седативного ефекту.

Відео: Аскофен підвищує або знижує тиск?

Як застосовувати «Папазол»

Рекомендована інструкцією доза «Папазол» для дорослих пацієнтів становить 1 або 2 таблетки 2-3 рази на добу. Тривалість лікування визначається індивідуально і в середньому може варіюватися в межах 2-4 тижнів. Дозування препарату, що застосовується при лікуванні дітей, встановлюється лікарем в індивідуальному порядку.

Відео: Папазол - Російська аптека в США

При використанні «Папазол» слід враховувати, що одночасне застосування препарату з заспокійливими засобами, спазмолітиками, трициклічнимиантидепресантами, діуретиками, хінідином і резерпіном може привести до посилення гіпотензивного ефекту, тобто до надмірного зниження артеріального тиску.