Склад і лікувальний ефект «Метрогіл Геля»

В 1 г препарату міститься 10 мг метронідазолу та 0,5 мг глюконату хлоргексидину. Також до складу «Метрогіл Геля» входять допоміжні компоненти: пропіленгліколь, сахарин натрію, гідроксид натрію, карбомер-940, динатрію едетат, левоментол і вода.

Відео: Макмірор, Метронідазол, Клотримазол, Тинідазол, Трихопол, Генферон, Полижинакс при гарднереллезе

Що входить до складу «Метрогіл Геля» метронідазол має антибактеріальну активність щодо збудників захворювань пародонту. Хлоргексидин надає антисептичний і протимікробний ефект.

«Метрогіл Гель» є ефективним лікарським препаратом, який успішно використовується в стоматології протягом тривалого часу. Засіб усуває інфекцію, а також швидко знімає запалення пародонту і слизової оболонки порожнини рота.

Показання до застосування«Метрогіл Гель» застосовується для лікування таких захворювань:
- гострий і хронічний пародонтіт-
- юнацький пародонтіт-
- гострий і хронічний гінгівіт-
- пародонтоз, ускладнений гінгівітом-
- хейліт-
- афтозний стоматіт-
- періодонтит, періодонтальний абсцес (у складі комбінованої терапії) -
- постекстракційних альвеоліт-
- гострий виразково-некротичний гінгівіт Венсана-
- запалення слизової оболонки порожнини рота при носінні протезів.

Відео: Відгуки лікаря про гелі Дуак: ефективність, звикання, правила застосування, побічні дії

Препарат не призначають при індивідуальній непереносимості компонентів і не застосовують для лікування дітей віком до 6 років.

Як правильно застосовувати «Метрогіл Гель»?

Препарат необхідно наносити на область ясен пальцем або за допомогою ватної палички. Для отримання необхідного терапевтичного ефекту після нанесення слід протягом 30 хвилин утримуватися від прийому їжі і пиття. Якщо змити гель відразу після нанесення, ефективність «Метрогіл Геля» значно знизиться.

Відео: Метрогил гель від прищів ціна

Рекомендована інструкцією до «Метрогіл Гелю» частота застосування для дорослих і дітей старше 6 років - 2 рази на добу. Для ефективного лікування необхідно застосовувати інструмент безперервно протягом 7-10 днів. Пацієнтам з хронічним пародонтитом і гінгівітом рекомендується 2 або 3 рази на рік проходити профілактичні курси лікування «Метрогіл Гелем».

При застосуванні препарату слід строго дотримуватися дозування, завдаючи гель тонким шаром не більше 2 разів на добу і уникаючи його проковтування. При ковтанні великої кількості гелю можливе передозування, яка проявляється у вигляді запаморочення, нудоти і блювоти. У важких випадках можливі судоми і парестезії.