Фармакологічна дія


«Цетрин» зменшує вираженість алергічних реакцій і перешкоджає їх подальшому розвитку, усуває гладком`язових спазм, сприяє зниженню проникності капілярів. Препарат має протисвербіжну, протизапальну дію, зменшує виділення есскудата.
Препарат «Цетрин» випускається у вигляді таблеток і сиропу.

Відео: Реклама Цетрин - Допомога при алергії в будь-який час року

Показання до застосування


Показанням до прийому є алергічні захворювання. Зокрема «Цетрин» призначають при хронічних і сезонних алергічних риніті і кон`юнктивіт, ангіоневротичний набряк, алергічних дерматозах, кропивниці та свербінні різного походження.

Інструкція по застосуванню «Цетрин»


Таблетки «Цетрин» призначають дорослим і дітям від 6 років. Дозування становить 1 таблетку препарату на добу. Дорослі та діти з 12 років приймають дану дозу за 1 раз, діти 6-12 років - по 1/2 таблетки 2 рази на день.

Сироп «Цетрин» показаний дорослим і дітям з 6 років дозуванням 10 мл сиропу 1 раз в день або по 5 мл - двічі на день. Дітям 2-6 років слід давати 5 мл сиропу «Цетрин» в добу - одноразово або по 2,5 мл 2 рази на день.При порушеннях ниркових функцій дозування препарату необхідно зменшити в 2 рази. У важких випадках рекомендується прийом мінімальної дози через день. Курс лікування «Цетрин» індивідуальний і становить 1-4 тижні. Іноді можлива пролонгована терапія терміном до 6 місяців.

Сироп і таблетки запивають невеликою кількістю води. Препарат рекомендується приймати на ніч.

Протипоказання і застереження


«Цетрин» протипоказаний в періоди вагітності та лактації. Дане засіб не застосовують для лікування дітей до 2 років, а також осіб з індивідуальною непереносимість компонентів «Цетрин».

Слід дотримуватися обережності при одночасному застосуванні «Цетрин» з седативними засобами. Не рекомендується поєднувати препарат з алкоголем.

Відео: Цетрин 2016

Побічна дія


Зазвичай лікування «Цетрин» переноситься пацієнтами добре. В окремих випадках можливі побічні дії у вигляді запаморочення, слабкість, сонливість, головний біль, підвищеної збудженості нервової системи, тремору. До іншим реакцій на препарат відносяться розлади шлунково-кишкового тракту, сухість у роті, алергічні реакції у вигляді висипу.

Відгуки


Препарат допомагає впоратися з алергією. Ефективно усуває свербіння, слезотечніе, закладеність носа. Результат від прийому препарату, згідно з відгуками, помітний уже на наступний день. Для усунення всіх симптомів іноді достатньо 5 днів. Лікування, як правило, проходить без ускладнень. Іноді відзначаються ідивідуальні реакції на препарат у вигляді сонливості, рідко - запаморочення і нудота.