«Лазолван» - загальна інформація


Активною речовиною препарату є амброксол гідрохлорид, що володіє секремоторним, відхаркувальну і секретолітичним дією. «Лазолван» має високу ефективність при недугах дихальних шляхів і використовується як засіб проти кашлю. Показаннями до застосування препарату є:
- бронхоектатична хвороба, бронхіальна астма-
- гостра пневмонія-
- хронічний риніт, сінусіт-
- гострий трахеобронхіт- гострий бронхіт- обструктивний бронхіт- хронічний бронхіт-
- ларингіт, ларинготрахеїт, назофарінгіт-
- муковісцидоз легенів.


Дія «Лазолван» при прийомі у вигляді сиропу або в таблетованій формі настає через 30 хвилин, при використанні ін`єкцій і інгаляцій - 3-5 хвилин. Ефект від ліків зберігається приблизно 10 годин. Препарат утворює в печінці добрамантраніловую кислоту і виводиться з організму нирками.

Відео: АЦЦ інструкція. Лонг. Аналоги дешевше і ефективність. Ціна, застосування, відгуки, вагітність


«Лазолван» випускається у вигляді таблеток, розчину для інгаляцій, пастилок, сиропу для дітей. Проводиться фірмою «Берінгер Інгенхайм».

«Лазолван» - інструкція із застосування


Ліки у формі таблеток лікарі призначають дорослим дозуванням по 30 мг три рази на день. Якщо необхідно посилити терапевтичний ефект, можна застосовувати по 60 мг, але вже два рази на добу. Таблетки п`ють після прийому їжі, запиваючи водою.


Препарат у формі сиропу, що містить 30 мг амброксолу в 5 мл, дітям старше 12 років і дорослим слід пити по 5 мл тричі на день-дітям від 6 до 12 років - по 2,5 мл два-три рази на добу.

Відео: Лікарські засоби


«Лазолван», що випускається в сиропі 15 мг / 5 мл, рекомендують застосовувати дітям до 2 років по 2,5 мл двічі на день-дітям від 2 до 6 років слід пити по 5 мл два-три рази на добу. Препарат бажано приймати під час їжі.


Відхаркувальний засіб для інгаляцій призначають в такому режимі: дорослим - 4 мл, дітям старше 6 років - 2 мл, від 0 до 6 років - 1 мл. Препарат слід змішати з фізіологічним розчином в пропорції 1: 1 для того, щоб досягти оптимального зволоження повітря в масці. Перед використанням розчин рекомендується підігріти до кімнатної температури. Якщо ж розчин необхідно прийняти всередину, його слід розводити в молоці, фруктовому соку, чаї або воді і прийняти під час прийому їжі.

Відео: ІРС 19 - поки не почалося


«Лазолван» при тривалому прийомі може викликати такі побічні ефекти, як біль у шлунку, блювоту, печію, нудоту. Також побічними діями від препарату є алергічні реакції: кропив`янка, шкірний висип, контактний дерматит, ангіоневротичний набряк.