Інструкція по застосуванню


«Кленбутерол» для прийому всередину здійснюється у вигляді таблеток і сиропу. Дорослі та діти з 12 років вживають препарат 2-3 рази на день. Разова доза «Кленбутерола» в таблетках - 10-20 мкг (0,5-1 таблетка). Одноразова доза сиропу становить 15 мл. При важких бронхоспазму добова доза може бути збільшена до 80 мкг. При підтримуючої терапії препарат п`ють двічі на добу по 10 мл (мкг). Зміст активної речовини в 1 мл сиропу та 1 мкг таблеток рівні.

Дітям приймати «Кленбутерол» слід 2 рази на день. Разова дозування залежить від віку дитини. Маленьким дітям рекомендується давати засіб у вигляді сиропу - ця форма більш зручна для застосування. Дітям до 8 місяців призначають по 2,5 мл засобу, з 8 місяців до 2 років - 5 мл сиропу «Кленбутерол». Дітям 2-4 років слід давати 7,5 мл / мкг, 4-6 років - 10 мл / мкг препарату за прийом. Разова дозування для дітей 6-12 років - 15 мл / мкг кошти.

Відео: Кленбутерол для схуднення - курс соло, стероїди

Тривалість лікування становить 2-3 дня. Цього періоду досить для усунення гострої симптоматики. Підтримуюча терапія, як правило, триває 1 тиждень. Точні дозування і тривалість курсу повинен визначати лікар.Для проведення інгаляцій 4-7 крапель розчину «Кленбутерол» розбавляють в 3-5 мл фізрозчину або дистильованої води. Препарат слід вдихати 5-10 хвилин, використовуючи респіратор. Проводити дану процедуру можна дорослим і дітям з 6 років.

застереження


Лікування «Кленбутеролом» протипоказано при тиреотоксикозі, тахікардії та аритмії, стенозі аорти і інфаркті міокарда, а також інших захворюваннях серця в стадії загострення. Препарат не слід призначати при індивідуальній непереносимості його складових. Сироп не рекомендується приймати при цукровому діабеті. Не слід використовувати «Кленбутерол» для схуднення, оскільки побічні дії від високих доз препарату чинять негативний вплив на серце.

Препарат може викликати розслаблення мускулатури матки, в зв`язку з чим його застосування під час вагітності, особливо в першому триместрі і перед пологами, протипоказано. Також «Кленбутерол» не слід використовувати в період лактації. У разі гострої необхідності проводити лікування можна інгаляторнимі формою препарату.

При лікуванні «Кленбутеролом» можливі побічні ефекти у вигляді порушень серцевого ритму, зміни артеріального тиску, загальної слабкості, головного болю, тривожності. Також можуть спостерігатися тремор, м`язові судоми, шкірні реакції, бронхоспазм, ангіоневротичний набряк, болі в шлунку, сухість у роті. Про виникнення будь-яких реакцій на препарат слід повідомити лікаря.