Показання до застосування


Препарат «Циннаризин» показаний при порушеннях мозкового кровообігу, зокрема при атеросклерозі судин мозку, спазмах, ішемічному інсульті, у постінсультних станах, при дисциркуляторній енцефалопатії і після черепно-мозкових травм. В якості профілактики препарат призначають при мігрені.

«Циннаризин» застосовують при порушеннях периферичного кровообігу, зокрема при тромбофлебіті, порушеннях обмінних процесів в тканинах і судинах, а також інших захворюваннях, що супроводжуються патологічними змінами стану судин, в тому числі при хворобі Рейно і хвороби Бюргера.

Відео: Відгуки лікаря про препарат Танакан: дія, особливості прийому, побічні дію, аналоги

Також «Циннаризин» застосовують при вестибулярних порушеннях, наприклад при хворобі Меньєра, нудоті, блювоті, шумі у вухах, запаморочення, а також для профілактики морської і повітряної хвороб.

Інструкція по застосуванню «Циннаризин»


Препарат випускається у вигляді таблеток по 25 мг і капсул по 75 мг. Добова доза «Циннаризин» не повинна перевищувати 225 мг.

Дозування при порушеннях мозкового кровообігу становить 25-50 мг (1-2 таблетки) за прийом 3 рази на день або 1 капсулу "Циннаризин» 1 раз день. При порушеннях периферичного кровообігу слід приймати по 50-75 мг (2-3 таблетки) 3 рази на день.

При лікуванні вестибулярних порушень приймають по 25 мг препарату 3 рази на день. При «дорожньої» хвороби, для профілактики захитування, приймають 25 мг препарату за 30 хвилин до початку поїздки, а також при необхідності через 6-8 годин ще 25 мг.

Для дітей дозування «Циннаризин» повинна бути зменшена вдвічі. Курс лікування триває кілька місяців. Остаточну тривалість курсу визначає лікар.

Капсули або таблетки «Циннаризин» приймають після їди, запиваючи водою.

Відео: Пірацетам: дія, побічні дії, тривалість курсу. Пірацетам і Ноотропил

Протипоказання і побічні дії


Протипоказанням до прийому препарату є період лактації та вагітність. З обережністю препарат призначають при хворобі Паркінсона.

При прийомі «Циннаризин» можуть виникнути побічні дії у вигляді сонливості, зниження тиску, підвищення м`язового тонусу, тремору кінцівок, порушень координації руху, підвищеної стомлюваності, шлунково-кишкових розладів, сухості в роті, збільшення маси тіла, підвищеного потовиділення і алергічних реакцій.

«Циннаризин» підсилює дію алкоголю та седативних препаратів.

Відгуки


«Циннаризин» ефективно впливає на нормалізацію кровообігу. Лікування препаратом за відгуками пацієнтів допомагає при головних болях. Також відзначені позитивні зміни при використанні «Циннаризин» для лікування вегето-судинної дистонії.

Приймати даний засіб потрібно за призначенням лікаря, який підбере дозування і тривалість курсу. Важливо враховувати, що препарат може викликати сонливість, іноді досить сильну.