Інструкція по застосуванню «діазолін»

«Діазолін» чинить протисвербіжну та протиалергічну дію, зменшує набряки. Препарат не має виражену седативну та снодійне вплив, послаблює дію гістаміну на гладку мускулатуру кишечника, матки, бронхів. Максимальна дія «діазолін» спостерігається через одну-дві години, воно може тривати до двох діб.

Препарат випускають у вигляді таблеток і у вигляді драже. Одне драже (або одна таблетка) містить 50 мг або 100 мг мебгідролін. «Діазолін» призначають при алергічних захворюваннях: алергічному кон`юнктивіті, сезонному і хронічному алергічний риніт, кропив`янку, при алергічному запаленні слизових оболонок очей, полінозі, сверблячідерматози.

Максимальна добова доза препарату не повинна перевищувати 600 мг. Разова доза не повинна бути більше 300 мг.

Відео: Супрастин | інструкція із застосування (таблетки)«Діазолін» можуть призначити для лікування реакцій шкіри на укуси комах, його також використовують в комбінованої терапії бронхіальної астми. Препарат приймають всередину, після їжі. Дорослим і дітям віком від 10 років у добу призначають по 50-300 мг «діазолін». Доза ліків залежить від захворювання. Добова кількість препарату поділяють на два прийоми. Дітям у віці від двох до п`яти років «Діазолін» призначають в кількості 50-150 мг в день, дітям від п`яти до десяти років - 100-200 мг в день.

Протипоказання, побічні дії «діазолін»

«Діазолін» протипоказаний при виразковій хворобі шлунка (і дванадцятипалої кишки), при загострилися запальних захворюваннях шлунково-кишкового тракту, при гіпертрофії передміхурової залози, при підвищеній чутливості до мебгідролін, при закритокутовій глаукомі, в дитячому віці до 2-х років. Препарат з обережністю призначають при порушеннях серцевого ритму, пілоростенозі, епілепсії, при вагітності і в період лактації. Пацієнтам із захворюваннями нирок і печінки при необхідності можна коригувати дозу.

При одночасному прийомі з іншими препаратами необхідно враховувати, що «Діазолін» підсилює дію засобів, що пригнічують центральну нервову систему.

«Діазолін» зазвичай переноситься добре, іноді може спостерігатися сонливість, підвищена стомлюваність, запаморочення, уповільнення швидкості реакцій, тому під час прийому препарату слід дотримуватися обережності при керуванні складними механізмами і керуванні автотранспортом. Препарат може також викликати сухість у роті, нудоту, печію, подразнення слизової оболонки шлунка, біль в животі, агранулоцитоз, гранулоцитопенію, порушення сечовипускання, алергічні реакції. Більш докладний опис «діазолін» можна знайти в анотації до препарату.