Показання до застосування, фармакологічні властивості «Телфаста»

«Телфаст» призначають для лікування алергічних хвороб: сезонний алергічний риніт, сінна лихоманка, алергічна кропив`янка, хронічна ідіопатична кропив`янка, ангіоневротичний набряк. Діюча речовина препарату - фексофенадин, що представляє собою активний метаболіт терфенадину.

При прийомі всередину фексофенадин зв`язується з Н1-рецепторами, блокує їх і не дає проявлятися біологічній дії гістаміну у вигляді симптомів алергії (нежить, алергічний дерматит, свербіж шкіри, чхання, сльозотеча). «Телфаст» здатний стабілізувати мембрани тучних клітин. Він запобігає і зменшує вивільнення з них гістаміну та інших біологічно активних речовин. На відміну від аналогів, препарат не проникає в мозок через гематоенцефалічний бар`єр, тому не надає седативного ефекту.«Телфаст» не здатний впливати на концентрацію уваги і на швидкість психічних реакцій. Він не викликає звикання навіть в разі тривалого застосування. У порівнянні з аналогами, «Телфаст» не робить вплив на інші рецептори, не володіє антіадренергіческойгрупи і антихолінергічну активність, тому відсутні побічні дії від стимуляції інших видів рецепторів. Препарат всмоктується швидко, його лікувальну дію з`являється вже через годину після прийому всередину.

Відео: Відгуки про препарат Пантокальцін: показання, протипоказання, прийом, побічні дії, аналоги

Як приймати «Телфаст»

Ліки необхідно приймати всередину 1 раз в день і запивати достатньою кількістю води. Рекомендується пити таблетки до їди. Антациди уповільнюють його всмоктування, тому між прийомами препаратів повинен бути інтервал не менше 2-х годин. При сезонному алергічному нежиті дорослим і дітям з 12-річного віку необхідно приймати по 120 мг ліки.

Для лікування ангіоневротичних набряків і хронічної ідіопатичної кропив`янки засіб приймають 1 раз на день по 180 мг. Дітям від 6-ти до 12-ти років ліки призначають 1 раз в день по 30 мг. Тривалість лікування індивідуальна і повинна визначатися лікарем. Можливий прийом «Телфаста» до 4-6 тижнів. Для літніх пацієнтів дозу кошти перераховувати не потрібно.

«Телфаст» протипоказаний при індивідуальній непереносимості кошти, в періоди вагітності та лактації. Не рекомендується давати препарат дітям віком до 6-ти років. З обережністю засіб приймають при патологіях нирок і печінки. До побічних дій «Телфаста» відносяться: запаморочення, головний біль, нудота, задишка, гіперемія шкіри та анафілактична реакція.