Спосіб застосування та дозування таблеток «Пикамилон»

Таблетки «Пикамилон» слід приймати всередину незалежно від режиму прийому їжі. Разова доза препарату при лікуванні цереброваскулярних захворювань становить від 20 до 50 мг. Таблетки приймають 2 або 3 рази на добу. Тривалість курсу лікування становить 1-2 місяці. Повторний курс проходять через 5-6 місяців.

Відео: Відгуки лікаря про препарат Фезам: показання, побічні дії, протипоказання, аналоги

При лікуванні депресивних станів доза «Пікамілону» становить по 20-50 мг 2 або 3 рази на добу. Найбільш оптимальним вважається діапазон доз від 60 до 120 мг на добу протягом 1,5-3 місяців.

При лікування алкоголізму в період абстиненції необхідно приймати по 100-150 мг препарату на добу. Лікування проводиться коротким курсом, тривалість якого не перевищує 6-7 днів. У разі більш стійких порушень, що протікають поза абстиненції, призначають по 40-60 мг «Пікамілону» в добу протягом 4-5 тижнів.

При підвищених розумових і фізичних навантаженнях, а також для відновлення працездатності доза препарату становить від 60 до 80 мг на добу. Курс прийому триває 1-1,5 місяці. Спортсменам препарат призначають у такій самій дозі на 2 тижні.Доза «Пікамілону» для зменшення занепокоєння, тривоги та емоційної напруженості становить 40-80 мг на добу. Препарат приймають протягом 1-1,5 місяців. В окремих випадках добова доза може бути збільшена до 200-300 мг.

Відео: Пикамилон, Розвиток мозку!

Спосіб застосування та дозування розчину «Пикамилон»

Розчин «Пикамилон» слід вводити внутрішньовенно крапельно або струйно. Також препарат може застосовуватися внутрішньом`язово. При лікуванні хронічних порушень мозкового кровообігу вводять по 100-200 мг препарату 1 або 2 рази на добу. Спосіб застосування залежить від стану пацієнта. Наприклад, вливання можуть здійснюватися внутрішньовенно крапельно в ранковий час і внутрішньом`язово у вечірні години. Також «Пикамилон» може вводитися внутрішньовенно протягом перших 10 днів лікування, а потім пацієнта переводять на внутрішньом`язові ін`єкції. Лікування проводиться в перебігу 15-30 днів.

Для усунення алкогольного отруєння на початку терапії застосовується доза «Пікамілону» 5 мг на 1 кг маси тіла. Надалі використовується підтримуюча доза: 1,56 мг на 1 кг маси тіла в годину. Препарат попередньо розводять в 2,5 літрах інфузійного розчину і вливають протягом 4 годин 2 рази на день - вранці і ввечері.

При астенічних станах може використовуватися комбінована схема застосування «Пікамілону», при якій пацієнтові призначаються і таблетки, і внутрішньом`язові ін`єкції. У цьому випадку розчин вводять в добовій дозі 20-40 мг протягом місяця.

Відео: Фенотропіл, пикамилон

Протипоказання і побічні ефекти

Згідно з інструкцією, «Пикамилон» протипоказаний до застосування при підвищеній чутливості до компонентів, в період вагітності і грудного вигодовування і при хронічній нирковій недостатності.

Відео: Таблетки від Страху!

При застосуванні «Пікамілону» необхідно враховувати, що він здатний підсилювати дію наркотичних анальгетиків (опіатів і препаратів групи морфіну).

Побічні явища «Пікамілону» можуть проявлятися у вигляді запаморочення, головного болю, нудоти, шкірного висипу і сверблячки. Також можливі дратівливість, тривожність і збудження.