показання


Препарат «Пантокальцін» призначається при різних формах затримки розумового розвитку, нервових тиках, в тому числі заїкання, а також при розладах сечовипускання. Даний засіб застосовується при лікуванні ДЦП, епілепсії, терапії наслідків травм голови і перенесених нейроінфекцій.

При нейролептичному синдромі препарат прописують як коректор побічних дій інших прийнятих коштів. Крім того, «Пантокальцін» показаний при когнітивних порушеннях, психоемоційних перевантаженнях і астенічному синдромі у дітей.

Відео: "Препарати - інструкції із застосування", Відгуки лікарів

дозування


Пити таблетки «Пантокальцін» потрібно через 15-30 хвилин після прийому їжі. Добова доза залежить від вираженості симптоматики та віку дитини і становить 750-3000 мг (0,75-3 г) в день. Тривалість терапії також визначається індивідуально. При необхідності, через 3-6 місяців після закінчення лікування, за рекомендацією лікаря може бути призначений повторний курс.

При терапії нейролептического синдрому і епілепсії дітям дають по 250-500 мг «Пантокальціна» 3-4 рази на добу, курс лікування при нейролептичному синдромі триває 1-3 місяці. При епілепсії препарат приймають тривало. Період лікування визначається індивідуально, терапія може проводитися до 6 місяців.

Відео: Відгуки лікаря про препарат Персен: показання, прийом, протипоказання, побічні дії, аналогиПри затримці розумового розвитку препарат дають 4-6 разів на добу протягом 3 місяців. Разова доза становить 500 мг. При затримці мовного розвитку ліки в такому ж дозуванні слід приймати 3-4 рази на день курсом 2-3 місяці.

При лікуванні наслідків черепно-мозкових травм і нейроінфекцій, а також при астенічних станах і погіршенні пам`яті і уваги дозування «Пантокальціна» для дітей становить 250 мг. Частота прийому кошти - 3 рази на день. Тривалість лікування визначається індивідуально.

Відео: Пантогам: дія при затримці мовного розвитку і енурезі. Побічні дії препарату

При нервових тиках призначається дозування в 250-500 мг «Пантокальціна» за прийом. Пити ліки при даному діагнозі слід 3-6 разів на добу. Курс терапії при гіперкінезах триває 1-4 місяці.

При терапії розладів сечовипускання дітям дають по 250-500 мг препарату 2-3 рази на день. При цьому добова доза визначається з розрахунку 25-50 мг / кг маси тіла дитини. Тривалість лікування залежить від ефективності прийому кошти і сили вираженості порушень. Терапія може тривати 2-14 тижнів.

Відео: Відгуки лікаря про препарат Амоксиклав: показання, прийом, побічні дії, аналоги

застереження


Препарат «Пантокальцін» протипоказаний дітям до 3 років. Даний засіб не слід призначати при захворюваннях нирок, а також при непереносимості складових ліки. У період терапії «Пантокальціном» можливі побічні ефекти у вигляді кон`юктівіта, риніту, висипань на шкірі - про них слід обов`язково повідомити педіатра.