характеристика препарату


«Предуктал МВ» підтримує енергетичний обмін серця під час ішемічної хвороби, зменшує величину ацидозу, знижує рівень міграції нейтрофілів в тканинах серця. Також препарат впливає на зменшення розміру пошкоджень міокарда. У хворих на стенокардію, ліки знижує частоту нападів, змінює серцевий ритм, зменшує потребу в прийомі «Нітрогліцерину» і покращує скоротливу функцію лівого шлуночка.


Лікар призначає «Предуктал МВ» для профілактики нападів стенокардії та тривалої терапії ішемічної хвороби серця. Прийом препарату рекомендується при запамороченнях, порушеннях слуху та шуму у вухах, якщо вони мають ішемічну природу. Також ліки використовують при хоріоретинальні судинних порушеннях з ішемічним компонентом.


Препарат протипоказаний в період вагітності та грудного вигодовування, пацієнтам до 18 років і при гіперчутливості до елементів «предуктал МВ». Засіб викликає побічні дії лише з боку травної системи у вигляді блювоти і нудоти.

Спосіб застосування препарату


«Предуктал МВ» приймають по 1 таблетки 35 мг два рази на добу - вранці і ввечері. Добова доза не повинна перевищувати 70 мг. Тривалість терапії встановлює кардіолог. Прийом препарату здійснюється під час їжі.


Лікарський засіб не показано для початкового курсу лікування інфаркту міокарда та нестабільної стенокардії. Також препарат можна приймати пацієнтам з нирковою та печінковою недостатністю, так як відсутні відповідні клінічні дані. Використання «предуктал МВ» не впливає на виконання робіт з високою швидкістю психомоторних реакцій і на здатність керувати автомобілем.


Необхідність використання «предуктал МВ», способи, дози і схеми лікування визначається виключно лікарем. Самостійне застосування препарату небезпечно для здоров`я.


Пацієнти, які брали препарат для лікування, відгукуються про нього в більшості випадків позитивно. Деяким хворим «Предуктал МВ» допоміг купірувати симптоми стенокардії, внаслідок чого самопочуття пацієнта поліпшився і пішли болю. У інших, які страждають серцевими хворобами, під час застосування препарату з`явилися алергічні реакції у вигляді висипу, відчуття тиску, стріляли біль і безсоння.


З аптеки лікарський засіб відпускається за рецептом. Аналоги препарату - «Рімекор», «Тріметазід», «Енерготон», «Метазідін» і ін.