Інструкція по застосуванню препарату «Инфлюцид»

«Инфлюцид» призначають при простудних захворюваннях, для профілактики і лікування ГРВІ та грипу. Препарат має жарознижувальну, протизапальну, відхаркувальну дію, сприяє розрідженню і виведенню мокроти, зміцнює імунітет. При гострому захворюванні «Инфлюцид» призначають дітям від трьох до шести років по одній таблетці через кожні дві години, не більше шести разів на добу. Як тільки настане поліпшення, необхідно приймати по половині таблетки три рази на добу до настання повного одужання. Дітям, які мають вік шість-дванадцять років, необхідно давати по одній таблетці кожну годину, максимум семи-восьми разів на добу. Як тільки настане поліпшення, потрібно пити одну таблетку препарату три рази на день до настання одужання.«Инфлюцид» дають дітям старше дванадцяти років і дорослим по одній таблетці кожну годину, максимум дванадцяти раз в день, до стабілізації стану. Потім три рази в день приймають одну-дві таблетки до одужання. «Инфлюцид» в формі розчину при гострих захворюваннях приймають щогодини по десять крапель, не більше дванадцяти раз в день до тих пір, поки стан хворого не покращиться. Далі необхідно приймати препарат три рази на день по десять-двадцять крапель до одужання.

Для профілактики ГРВІ «Инфлюцид» застосовують в наступних дозах: дітям у віці три-шість років потрібно давати половинку таблетки два рази на день, дітям у віці шість-дванадцять років - одну таблетку препарату два рази на день, дітям старше дванадцяти років і дорослим потрібно пити по одній таблетці три рази на день. Препарат у вигляді розчину для профілактики ГРВІ призначають дорослим і дітям у віці від дванадцяти років три рази в день по десять-двадцять крапель.

«Инфлюцид» у вигляді таблеток необхідно розсмоктувати в роті. Дітям від трьох до п`яти років таблетки розчиняють в невеликій кількості води або дають їх під язик в подрібненому вигляді. Розчин потрібно приймати, потримавши його трохи в роті перед проковтуванням.

Препарат приймають за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди.

Протипоказання, побічні дії препарату «Инфлюцид»


Випадків передозування препарату не виявлено. «Инфлюцид» протипоказаний при встановленій підвищеній чутливості до препарату. Препарат у вигляді таблеток не дають дітям у віці до трьох років через недостатній обсяг клінічних досліджень. Під час лікування «Інфлюціда» стан може тимчасово погіршитися. В такому випадку необхідно припинити прийом лікарського засобу і проконсультуватися з лікарем.
«Инфлюцид» можна приймати одночасно з іншими лікарськими препаратами.

Відео: Таблетки


«Инфлюцид» призначають в період вагітності та лактації в тому випадку, якщо користь від прийому препарату для матері вище, ніж ризик для дитини. Під час прийому «Інфлюціда» можливі алергічні реакції, інших побічних дій препарату не виявлено.