Інструкція по застосуванню «Лазолван»

«Лазолван» має виражений муколітичний ефект, полегшує виведення мокротиння. Препарат використовується при гострих і хронічних захворюваннях дихальних шляхів, що супроводжуються посиленим виділенням мокроти (астма, пневмонія, бронхіт). Сироп «Лазолван» потрібно приймати під час їжі, запиваючи водою.

У перші два-три дні терапії дорослим потрібно пити по 10 мілілітрів лікарського засобу три рази в день, потім по 5 мілілітрів три рази на день або по 10 мілілітрів два рази в день. Дитячий «Лазолван» призначають в наступних дозах: дітям у віці до двох років - по 2,5 мілілітра два рази в день, дітям у віці від двох до п`яти років дають по 2,5 мілілітра три рази в день, дітям, які мають вік від п`яти до дванадцяти років - по п`ять мілілітрів два-три рази на день.

За відгуками засіб є ефективним в лікуванні респіраторного дистрес-синдрому недоношених малюків.

Відео: Таблетки ЛазолванТаблетки «Лазолван» треба приймати під час їжі. Препарат в цій формі призначають дорослим і дітям після дванадцяти років з 30 міліграмів двічі на день в перші два-три дні, потім по 30 міліграмів двічі на день або по 15 міліграмів 3 рази в день. Дітям, які мають вік шість-дванадцять років, дають по 15 міліграмів препарату два-три рази на день.

Інгаляції «Лазолван» призначають дорослим і дітям після 5-ти років - по 15-22,5 міліграмів, дітям у віці до двох років - по 7,5 міліграмів, дітям, які мають вік від двох до п`яти років, призначають по 15 міліграмів один -два рази на день. При неможливості проведення більш однієї інгаляції на день приймають додатково сироп, таблетки або розчин для прийому всередину.

Дорослим розчин препарату потрібно пити протягом двох-трьох днів по 4 мілілітра, потім по 2 мілілітри три рази в день або по 4 мілілітра два рази в день, дітям, які мають вік до двох років, дають по 1 мілілітр розчину два рази в день, дітям від двох до п`яти років - по 1 мілілітр три рази в день, дітям від п`яти до дванадцяти років - по 2 мілілітри два-три рази на день.

При одночасному застосуванні «Лазолван» з антибіотиками їх концентрація в легеневій тканині підвищується.

Відгуки, протипоказання до застосування «Лазолван»

«Лазолван» за відгуками переноситься добре, проте у деяких випадках може розвинутися розлад функцій шлунково-кишкового тракту (нудота, блювання, печія), також можлива поява висипу на шкірі. Не можна призначати препарат одночасно із засобами, що пригнічують кашель.

Відео: Розчин Лазолван

«Лазолван» протипоказаний при підвищеній чутливості до компонентів засобу, в період вагітності. Є дані про те, що діюча речовина кошти може проникати в грудне молоко, однак фактів негативного впливу препарату на дитину не виявлено, тому призначати «Лазолван» годувальниці повинен лікар.