За відгуками «Инфлюцид» є ефективним в лікуванні застуди, гострих вірусних інфекцій і їх профілактики. Препарат зміцнює імунітет, сприяє відведенню мокротиння, зняття жару. «Инфлюцид» приймають за півгодини до або після їди. Таблетки потрібно розсмоктувати. Для лікування гострих захворювань дітям до 12 років дають по одній таблетці через кожні дві години. Максимальна доза - 8 таблеток в день. Після поліпшення стану дають по одній таблетці препарату три рази на день. Дітям, які мають вік від дванадцяти років, дорослим призначають по 1 таблетці кожну годину. Максимальна доза - не більше 12 таблеток в день. Після поліпшення стану потрібно приймати по одній-дві табл. 3 рази на день.

Під час прийому «Інфлюціда» можна пити інші лікарські засоби.За відгуками поліпшення при гострій стадії хвороби настає через два дні. Якщо цього не відбулося або при погіршенні стану хворого, «Инфлюцид» потрібно скасувати. В якості профілактики застуди дітям у віці до 12 років дають по одній таблетці три рази на день. Дітям від 12 років, дорослим необхідно приймати по одній-дві таблетки три рази на день. Відгуків про появу побічних дій немає. «Инфлюцид» протипоказаний вагітними, годуючим жінкам, при виявленої гіперчутливості, дітям у віці до трьох років.

«Імупрет»: відгуки, інструкція із застосування

«Імупрет» є імуномодулятором рослинного походження. За відгуками його прийом полегшує перебіг інфекцій, а також зменшує частоту їх появи. Препарат випускають у формі драже і крапель. «Імупрет» призначають для лікування і профілактики хронічних і гострих захворювань дихальних шляхів: фарингіт, тонзиліт, ларингіт різного походження. Є позитивні відгуки про препарати, що застосовуються для профілактики рецидивів хронічних запалень дихальних шляхів, епідемічних інфекцій верхніх дихальних шляхів.

«Імупрет» протипоказаний при індивідуальній непереносимості. Не рекомендується його приймати під час вагітності, лактації.

Відео: Лікування кашлю відхаркувальні препарати (2 частина)

«Імупрет» п`ють незалежно від прийому їжі. Дорослим можна приймати краплі в чистому вигляді, а для дітей їх додають в сік, чай. Таблетки ковтають цілими, запиваючи водою. Для лікування гострих і хронічних запалень дихальних шляхів дорослим потрібно пити по 25 крапель або по дві таблетки п`ять-шість разів на добу, дітям старше 6 років - по 15 крапель (1 таблетка) п`ять-шість разів на добу, дітям від одного року до шести років - по 10 крапель п`ять-шість разів на добу, дітям до одного року - по 5 крапель п`ять-шість разів на добу. Після поліпшення стану препарат приймають до 3-х разів на добу в тій же дозі. При гострих запаленнях «Імупрет» приймають близько одного тижня, при хронічних запаленнях - 6 тижнів. За відгуками були зафіксовані алергічні реакції при непереносимості препарату: свербіж, кропив`янка, висип на шкірі.