Інструкція по застосуванню «ларіпронт»

Діючі речовини лікарського препарату «ларіпронт» - деквалінію хлорид і лізоциму гідрохлорид. Вони здатні надавати противірусну, протимікробну, протигрибкову, протизапальну, гемостатичну (кровоспинний) і муколітичну (розріджує мокротиння і полегшує її виведення) дію. Препарат впливає на деякі грампозитивні і грамнегативні бактерії. «Ларіпронт» застосовується місцево, тому він не всмоктується в системний кровотік.

Препарат «ларіпронт» випускають у формі таблеток для розсмоктування. Лікарський засіб призначають для профілактики застуди, для лікування пародонтиту (запальне захворювання, що вражає ясна навколо зуба), ларингіту (запалення слизової оболонки гортані), фарингіту (запалення слизової оболонки глотки), болів в горлі і захриплості. Його призначають при гінгівіті (запальний процес слизової оболонки ясен), ангіні (запалення піднебінних мигдалин), стоматиті (запалення слизової оболонки порожнини рота), кандидозі.

Дозу препарату для дітей визначає лікар в залежності від віку дитини і захворювання.Дітям препарат призначають у складі комплексної терапії для лікування гострих фарингітів. «Ларіпронт» також застосовують до і після операцій на гайморових пазухах, на мигдалинах, стоматологічних операцій на щелепі для попередження занесення інфекцій. При вагітності препарат призначають у складі комплексної терапії при важких стрептококових інфекціях. Це дозволяє зменшити кількість прийнятих препаратів системної дії. Таблетки «ларіпронт» необхідно тримати в роті до повного їх розчинення. Зазвичай призначають по одній таблетці через кілька годин. Після прийому препарату не можна їсти і пити не менше півгодини.

Протипоказання до застосування «ларіпронт», побічні дії препарату

«Ларіпронт» протипоказаний при непереносимості будь-якого компонента препарату. У період вагітності та годування груддю препарат можна призначати за показаннями. «Ларіпронт» за відгуками переноситься добре, алергічні реакції він викликає дуже рідко.

«Ларіпронт» ефективний при лікуванні фарингітів під час вагітності.

Препарат не впливає на здатність керувати потенційно небезпечними механізмами та керувати транспортними засобами. «Ларіпронт» продається без рецепта лікаря. Препарат необхідно зберігати в місцях, недоступних для дітей, при температурі не вище 25 ° С. Термін зберігання препарату - три роки.