Інструкція по застосуванню «Віброцил»

Лікарський препарат «Віброцил» застосовують для симптоматичного лікування гострих респіраторних захворювань, при гострих, хронічних, вазомоторних і алергічних ринітах (нежиті), полісінусіт (запаленні слизової оболонки навколоносових пазух), гострому і хронічному синуситі (запаленні однієї або декількох придаткових пазух носа). Засіб також призначають при підготовці до лікувальних процедур, діагностиці, операціями в порожнині носа, а також для зняття набряків в носовій порожнині після хірургічного втручання. «Віброцил» випускають у формі крапель, гелю і спрею. Діючі речовини препарату - фенілефрин і диметиндену малеат.

Тривалість лікування «Віброцілом» - один тиждень.

Відео: СіалорДорослим і дітям віком від шести років призначають «Віброцил» у формі крапель. Три-чотири рази на день потрібно вводити по три-чотири краплі препарату в кожну ніздрю. Дітям у віці до року капають по одній краплі, дітям у віці від одного року до шести років - по одній-дві краплі. Гель «Віброцил» призначають дорослим і дітям старше 6 років. Застосовують його в такий спосіб: невелика кількість гелю закладають глибоко в кожну ніздрю три-чотири рази на день. Спрей «Віброцил» застосовують тільки у дорослих і дітей старше 6 років. Його впорскують три-чотири рази на день, в кожну ніздрю потрібно зробити одне-два вприскування препарату. При використанні спрею голова хворого повинна знаходитися у вертикальному положенні, наконечник флакона повинен розташовуватися вертикально. Після введення спрею роблять вдих.

Протипоказання, побічні дії препарату «Віброцил»

«Віброцил» протипоказаний у випадках атрофічного риніту, а також при виявленні у хворого чутливості до компонентів засобу. Ліки не застосовують одночасно з препаратами-інгібіторами моноаміноксидази. «Віброцил» у формі гелю і спрею не призначають дітям до 6 років. З обережністю препарат призначають пацієнтам, що проходять курс лікування гіпотензивними засобами-блокаторами бета-блокатори, а також трициклічними антидепресантами.

Не рекомендується застосовувати «Віброцил» в період вагітності і лактації.

Відео: Профілактика Глистів у Дітей, Лікування Молочниці у груднічков/новорожденних, кандидозу у вагітних

При передозуванні лікарського засобу може з`явитися біль в животі, порушення сну, стомлюваність або збудження, зниження артеріального тиску, блідість слизових оболонок, шкірних покривів. У таких випадках призначають симптоматичне лікування. Побічні дії препарату «Віброцил» за відгуками виникають рідко, в деяких випадках може виникнути печіння або сухість в носі.