«Кагоцел» - загальна інформація


Препарат після прийому утворює пізній інтерферон, клітини якого мають високу противірусну активність. Противірусний засіб не має високу токсичність і властивості накопичуватися в організмі. Що входить до складу препарату, не є мутагенними, канцерогенними і тератогенні. Також ліки не викликає ніяких патологічних змін всередині плоду в період вагітності.

При прийомі «Кагоцелу» ефективність настає, якщо лікування призначено не пізніше четвертого дня від появи перших ознак хвороби. У профілактичних же цілях препарат застосовується в будь-які терміни і безпосередньо після живого контакту зі збудником інфекції. З побічних дій можуть спостерігатися алергічні реакції. Препарат протипоказаний дітям віком до 6 років і при підвищеній індивідуальній чутливості до компонентів «Кагоцелу». Хоча препарат є нетоксичним, але під час вагітності він також протипоказаний. «Кагоцел» можна приймати спільно з іншими імуномодуляторами, противірусними засобами та антибіотиками.

Відео: Препарат Кагоцел

Як приймати «Кагоцел»


Лікар для терапії ГРВІ та грипу дорослим пацієнтам призначає в перші два дні недуги приймати по дві таблетки 3 рази на день. У наступні два дні слід застосовувати по 1 таблетці три рази на день. Тривалість лікування становить 4 дні. Для терапії необхідні 18 таблеток противірусного препарату. При лікуванні герпесу рекомендують прийом двох таблеток «Кагоцелу» три рази на добу. Курс лікування - 5 днів. Всього знадобиться 30 таблеток. Профілактика гострих респіраторних захворювань і грипу проводиться семиденний циклами. Два дні приймають по 2 таблетки 1 раз на день, потім роблять перерву протягом 5 днів. Тривалість профілактичного курсу в середньому становить від одного тижня до декількох місяців.

Дітям у віці від 6 років і старше терапевт призначає таку схему лікування: перші два дні прийом по 1 таблетці три рази на добу, а в наступні два дні - по 1 таблетці один раз на добу. Тривалість терапії становить 4 дні. Для курсу необхідні 10 таблеток. Для профілактичних цілей ГРВІ та грипу використовують також семиденний цикл. Перші два дні застосовують по 1 таблетці один раз на день, перерва з тривалістю п`ять днів, потім при необхідності цикл знову повторюють.

Відео: Сюжет Кагоцел Здоров`я з Малишевої еф 14 февр

При передозуванні препаратом рекомендується рясне пиття. З аптек відпускається без рецепта. Виробником «Кагоцелу» є російська компанія «Ниармедик».