дозування


Еліксир «Бронхикум» слід пити до 6 раз в день, через рівні часові інтервали. Малюкам 1-4 років дають по 2,5 мл препарату 1-3 рази, дітям 5-12 років - по 5 мл засобу до 4 разів на день. Дорослим необхідно приймати еліксир по 5 мл до 6 разів на добу.

Краплі «Бронхикум» приймають самостійно або додаючи їх в теплий чай. Дітям можна давати засіб, помістивши його на цукор. Приймати цю лікарську форму потрібно 3-5 разів на день. Разова дозування для дорослих і підлітків становить 20-30 крапель. Дітям 1-6 років слід давати по 15 крапель, 6-14 років - по 20 крапель ліки за прийом.

Відео: Кардіомагніл | Інструкція по застосуванню

Сироп «» Бронхикум дорослим слід пити 3 рази на день, по 10 мл. Дозування для дітей 6-12 становить 5 мл, також тричі на добу. Дітям 2-6 років дають по 5 мл сиропу 2 рази на день, 1-2 років - по 2,5 мл 3 рази на день. Для малюків 6-12 місяців дозування становить 2, 5 мл. Давати їм ліки необхідно 2 рази на добу.Пастилки від кашлю «Бронхикум» потрібно розсмоктувати в роті до повного розчинення. Приймати дану лікарську форму потрібно 3 рази в день: дорослим - 1-2, дітям 6-12 років - 1 пастилку за прийом.

Курс терапії препаратом «Бронхикум» залежить від тяжкості стану. В середньому лікування триває 10-14 днів. Приймати «Бронхикум» потрібно після їжі. Дозувати ліки можна за допомогою чайної ложки: вона містить 5 мл сиропу або еліксиру.

Протипоказання


Препарат «Бронхикум» має деякі протипоказання. Його не слід приймати при підвищеній чутливості до вхідних в його склад речовин. Препарат протипоказаний людям з уродженою непереносимістю фруктози, глюкозо-фруктозний мальасборбаціей, серцевою недостатністю в стадії декомпенсації. Препарат не слід приймати при тяжких порушеннях ниркової або печінкової функції. Крім того, «Бронхикум» протипоказаний вагітним, жінкам, що годують, а також дітям до 6 місяців.

застереження


При лікуванні препаратом «Бронхикум» іноді можуть виникати небажані побічні ефекти у вигляді нудоти, болі і здуття в області шлунково-кишкового тракту. Також можливі алергічні реакції на ліки, в тому числі кропив`янка, висип, набряк обличчя, слизової рота і глотки. При виникненні подібних реакцій, а також в разі появи гнійної мокроти або підвищення температури, необхідно звернутися в лікарню.

Препарат «Бронхикум» в будь-якій формі не слід приймати разом з протикашльовими засобами, оскільки останні перешкоджають вільному виведенню мокротиння. При лікуванні слід враховувати, що препарат у вигляді крапель і сиропу містить спирт.