Коли ефективні інгаляції з «Лазолваном»?

Зазвичай кашель виникає разом з простудним захворюванням. Але і після одужання він може залишитися і навіть стати дуже сильним і нав`язливим. У таких випадках рекомендується проводити інгаляції зі спеціальними лікарськими розчинами. Оптимальним стане застосування розчину «Лазолван» для інгаляцій.

Розчин «Лазолван» є муколітичним засобом. У його склад входить амброксол, значно зменшує в`язкість мокротиння. Інгаляції з цим засобом допоможуть позбутися від бронхіальної астми, різних форм бронхіту і полегшать прояви хронічної хвороби легенів. При інгаляції лікарська речовина впливає безпосередньо на слизову оболонку легеневих шляхів.До речі при сухому кашлі проводити такі інгаляції не рекомендується. Вони можуть не допомогти, а зашкодити пацієнтові. В даному випадку, інгаляція сприяє відхаркуванню і для сухого кашлю не відображено.

Як проводити інгаляції з «Лазолваном» і фізіологічним розчином?

Для проведення інгаляцій слід використовувати розчин «Лазолван» разом з фізіологічним розчином. Саме фізрозчин здатний реально поліпшити засвоєння будь-якого медикаменту. Рекомендується брати лікарський препарат в ампулах по 2 мл. Фізрозчин додається в аналогічному кількості. Найкраще проводити інгаляції пару раз в день, але при дуже сильних проявах мокрого кашлю частоту інгаляцій можна збільшити до трьох разів на добу. Час для інгаляцій повинно бути підібрано таким чином, щоб потім пацієнтові не треба було виходити на холодне повітря.

Слід здійснювати інгаляції через дві години після прийому їжі. Потрібно постаратися під час цього процесу не робити глибоких вдихів, які можуть спровокувати сильний напад кашлю. При бронхіальній астмі хворому слід попередньо прийняти бронхолітики для запобігання нападу під час інгаляції. Може знадобитися підігрівання розчину для інгаляції хворого з підвищеною температурою тіла. Після проведення процедури не слід приймати їжу протягом однієї години. Зазвичай дитяча інгаляція з «Лазолваном» і фізрозчином повинна тривати не більше трьох хвилин.

Інгаляції з зазначеним лікарським засобом і фізіологічним розчином для вагітних в першому триместрі категорично забороняються. А вже в другому і третьому триметр такі інгаляції потрібно проводити тільки після призначення лікаря.