Загальна інформація


«Ентерофурил» випускається в капсулах в желатинової оболонці і в суспензії для дітей. Лікарі призначають препарат до готовності аналізу блювотних мас і калу, для того щоб скоротити терміни лікування і прискорити процес одужання. «Ентерофурил» під час прийому має властивість активувати імунітет людини за рахунок збільшення фагоцитозу. Також ліки ніяк не впливає на сприятливу флору кишечника, таким чином не допускається розвиток дисбактеріозу.


Препарат слід приймати в тих випадках, коли у хворого не виявлено алергічні реакції на нього і немає індивідуальної нестерпності до речовин з групи нітрофуранів. Ефективне лікування досягається, якщо пацієнт захворів такими інфекційними мікроорганізмами як стафілокок, стрептокок, сальмонела, клебсієла, клостідія, шигелла, ентеробактерій і кампілобактер.

Застосування «Ентерофурил»


Багато лікарів рекомендують застосовувати «Ентерофурил» при гострій і хронічній діареї, крім проносу, викликаної глистами. Також препарат призначають при хронічній діареї при коліті і ятрогенной діареї після прийому сильних протимікробних ліків.


Ліки треба запивати великою кількістю рідини, не руйнуючи цілісність капсули до прийому їжі. Капсулу не слід ділити і розжовувати. суспензію необхідно перед кожним використанням добре збовтувати. Препарат слід приймати протягом дня через рівні інтервали часу.

Відео: Ентерофурил - відеоінструкція із застосування, протипоказання, спосіб застосування
Тривалість курсу терапії і добову дозу «Ентерофурил» повинен призначати лікар для кожного хворого індивідуально. Для лікування дітей до 7 років рекомендують приймати препарат у вигляді суспензії, для старшого віку можна у вигляді капсул і суспензії.


Добова доза препарату для дітей 2-7 років не повинна перевищувати 600 мг. Зазвичай лікарі призначають по 200 мг три рази на день. Тривалість терапії становить не більше 7 днів. Дорослим і дітям від 7 років виписують пити ліки по 200 мг чотири рази на добу протягом тижня.


Для дітей від 1 до 6 місяців призначають «Ентерофурил» по 100 мг 2 або 3 рази на день. Добова доза не повинна бути більше 300 мг. Тривалість лікування також 7 днів. Дітворі від 7 місяців до 2 років рекомендують приймати препарат по 100 мг чотири рази на добу. Курс терапії також становить тиждень.

Протипоказання і побічні ефекти


«Ентерофурил» в більшості випадків добре переноситься пацієнтами. У деяких випадках може розвинутися кропив`янка. Препарат слід відмінити, якщо починають проявлятися побічні ефекти.


«Ентерофурил» протипоказаний новонародженим до 1 місяця і при індивідуальному непереносимості. Ліки у вигляді капсул не слід приймати дітям до 7 років.

Відео: Ентерофурил 100 мг інструкція із застосування детям.avi


Під час вагітності приймати препарат без призначення лікаря не рекомендується. В період лактації лікарі дозволяють пити, так як він не проникає в грудне молоко.