Показання до призначення «імунофана»

«Имунофан» призначають для терапії імунодефіциту у дорослих і дітей при токсоплазмозі, кріптоспорах, хламідіоз, герпес першого і другого типів, цитомегаловірусної інфекції. Препарат застосовують для лікування папіломатозу, бруцельозу, ревматоїдного артриту, Дефтера, опіків, бактеріального ендокардиту, погано гояться ран. «Имунофан» застосовується в комплексній терапії хронічного гепатиту (В і С), СНІДу, ВІЛ-інфекцій, онкопатологій. Препарат випускають у формі розчину для ін`єкцій і в формі ректальних свічок.

«Имунофан» починає діяти через два-три години після застосування. Максимальний терапевтичний ефект настає через чотири місяці.

Інструкція по застосуванню «імунофана»При онкологічних захворюваннях «Имунофан» вводять внутрішньом`язово, уколи роблять один раз на добу, через день. Перед хіміотерапією, променевою терапією роблять курс з 3-5 уколів. Перед операціями роблять 2-3 уколу «імунофана». Для терапії хламідійних інфекцій, герпесу 1-го та 2-го типу, цитомегаловірусу, при токсоплазми, кріптоспорах потрібно зробити 15-20 ін`єкцій препарату, один раз на день щодня. Можна використовувати для лікування цих захворювань свічки «Имунофан» - 15-20 штук на весь курс. Їх потрібно вводити один раз на добу щодня. При дифтерії необхідно зробити 8-10 ін`єкцій один раз на день щодня або застосувати 8-10 свічок. При псоріазі роблять ін`єкції препарату один раз на добу протягом восьми-десяти днів, свічки використовують один раз на добу протягом п`ятнадцяти-двадцяти днів.

Застосування «імунофана» ефективно в поєднанні із стероїдними і нестероїдними препаратами.

«Имунофан» застосовують у складі комплексної терапії у дітей і дорослих з очними запальними захворюваннями: при кератитах, кератоувеїти призначають 0,5 мл препарату субкон`юнктівально (ін`єкції під зовнішню оболонку очного яблука), одночасно можуть призначити внутрішньом`язовіін`єкції один раз на добу щодня. На курс лікування потрібно 7-10 ін`єкцій. При ураженні задніх відділів очей і генералізованих запальних процесах призначають 0,5-1,0 мл препарату парабульбарно (ін`єкція через шкіру в область нижньої повіки) в поєднанні з внутрім`язовими ін`єкціями один раз на добу, на курс лікування потрібно 15-20 ін`єкцій.

Протипоказання, побічні дії «імунофана»

«Имунофан» протипоказаний дітям до двох років, при вагітності, ускладненої резус-конфліктом, при виявленої гіперчутливості. Препарат зазвичай переноситься добре, проте можлива поява алергічних реакцій.

Відео: НЕО-Пенотран