Інструкція по застосуванню «ібуклін»

Комбінований препарат «ібуклін» має більш тривалий вплив, ніж ібупрофен і парацетамол окремо. Він ефективно діє на суглоби, зменшує ранкову скутість і припухлість. «Ібуклін» призначають при слабких і помірних болях різного походження: при зубному болю, мігрені, при травмах м`язів, зв`язок і сухожиль, болях при остохондроза, при артралгії, бурситі, невралгії. Препарат можуть застосовувати для лікування лихоманки при інфекційно-запальних захворюваннях, при захворюваннях ЛОР-органів і дихальних шляхів, при ревматоїдному і подагричний артрит, анкілозуючий спондиліт, ревматизмі, остеоартриті, подагрі.

Відео: ІБУПРОФЕН (ризик серцево-судинних захворювань)«Ібуклін» призначають дорослим і дітям від 12 років по одній-дві таблетки два-три рази на день, але не більше шести таблеток на добу. У дітей застосовують «Ібуклін дитячий». Препарат приймають до їжі або через дві-три години після їжі. Літнім і пацієнтам при порушенні функції печінки або нирок добову дозу зменшують, а інтервал між прийомами препарату збільшують до 8 годин. Дітям препарат призначають, виходячи з 20 мг на 1 кг маси тіла на добу. Це кількість ліки розбивають на декілька прийомів.

Не можна приймати алкоголь при лікуванні «ібуклін». Кофеїн підсилює знеболювальну дію препарату.

Відео: Реклама Ібуклін

Протипоказання, побічні дії «ібуклін»

«Ібуклін» протипоказаний при порушеннях функції печінки, при хворобах органів кровотворення, при гіперчутливості до препарату, при ерозивно-виразкових ураженнях шлунково-кишкового тракту (у стадії загострення), при аспириновой астмі, при захворюваннях зорового нерва, при дефіциті глюкозо-6-фосфатдегідрогенази , в період вагітності і лактації. З обережністю препарат призначають при порушенні згортання крові, ерозивно-виразкових ураженнях і кровотечах шлунково-кишкового тракту, при порушеннях функції нирок або печінки, при розладах травлення, при бронхіальній астмі, при хронічній серцевій недостатності.

Не рекомендується приймати «Ібуклін» більше трьох днів, як жарознижуючий засіб, і більше п`яти днів, як знеболююче.

Відео: Реклама Ібуклін: Ібуклін від температури і болю

«Ібуклін» може викликати деякі побічні дії, які проявляються болем в області шлунку, запамороченням, порушенням зору, диспепсичними явищами, діареєю, алергічними реакціями, ерозивно-виразкові ураження або кровотечами шлунково-кишкового тракту, порушеннями функції нирок або печінки, появою набряків. При виражених побічних ефектах потрібно зменшити дозу або відмінити препарат.