Дитячі сиропи від кашлю


Сироп «Ереспал» допомагає при болісному кашлі у дітей, знімає спазми при ларингіті і трахеїті. У складі присутні фенспирида гідрохлорид, екстракт коренів солодки і допоміжні речовини, а також ароматизатори. Алергічні реакції при прийомі виникають часто, але рідко носять серйозний характер.

«Синекод» проводиться у формі крапель і сиропу. Приймати препарат можна з раннього віку, але консультація з лікарем обов`язкове. У складі значиться бутамірат, який гальмує сухий кашель, впливаючи на певні зони головного мозку. Приймати засіб можна не більше 7 днів або до відходження мокроти.

Відхаркувальний сироп «Гербіон» має протизапальні та протимікробні властивості. Препарат зроблений з натуральної сировини: екстрактів мальви і подорожника. Сироп призначають дітям з дворічного віку, якщо відсутня підвищена чутливість до фруктози.«Лазолван» - надійний препарат, який містить амброксол. Сироп без спирту і цукру, тому алергічні реакції при його застосуванні зведені до мінімуму. Незважаючи на це, приймати засіб, а особливо давати його дітям, краще після консультації з лікарем.

Німецький сироп «Геделікс» - рослинний препарат, в якому присутній екстракт плюща. Препарат не містить барвників, приємний на смак, не викликає алергію у переважної більшості пацієнтів. Допомагає при тривалому кашлі з в`язкою мокротою.

«Доктор Тайсс - DR. THEISS »допомагає позбутися від кашлю, який супроводжується погано відходить мокротою. У складі є екстракти подорожника, ромашки, м`яти, меліси та інших рослинних компонентів. Препарат рекомендований для дітей старше року і дорослих.

Відео: Капуста від кашлю

Самолікування небезпечно!


Лікувати дітей, орієнтуючись на поради в інтернеті або досвід знайомих, як мінімум, небезпечно. Перш ніж давати будь-які сиропи, потрібно з`ясувати причину кашлю, здати аналізи крові і відвідати педіатра.

Жоден сироп від кашлю не допоможе при пневмонії, яка буде лише прогресувати без проведення терапії. Якщо крім кашлю спостерігається сильна температура, блідість шкірних покривів, вирушайте не в аптеку, а викликайте швидку допомогу або лікаря додому.

Пам`ятайте, що при прийомі будь-якого сиропу можуть виникнути алергічні реакції негайного типу, які нерідко призводять до летального результату, якщо швидка допомога не встигає доставити пацієнта в лікарню. Не ризикуйте здоров`ям своїх дітей, економлячи час на візиту до лікаря.