Форми випуску препарату

Ліки «Синупрет» випускається у вигляді таблеток, вкритих оболонкою, які необхідно приймати всередину, запиваючи невеликою кількістю води. Також препарат випускається і в формі крапель, які також приймаються всередину після розведення у воді. Обидві форми препарату надають однаковий протизапальну, секремоторное і секретолитическое дії. Також ліки сприяють виведенню слизу і гною з пазух носа. «Синупрет» особливо ефективний при лікуванні різних різновидів синуситів.

Відео: ВСЕ ПРО ТАБЛЕТКАХ (Синупрет) [Гострі та хронічні синусити, що супроводжуються утворенням секрету]

прийом препарату

Ліки приймається всередину разом з водою. Дорослим слід приймати по 2 таблетки 3 рази на добу. Тривалість лікування може досягати 2 тижні, все залежить від поставленого діагнозу і призначеного лікарем лікування. Часто «Синупрет» використовується як допоміжний засіб. В такому випадку слід проконсультуватися з лікарем з приводу дозування і прийому інших препаратів з даними ліками. Для дітей шкільного віку дозволено приймати по 1 таблетці 3 рази на день.

Відео: СинупретДітям, які молодше 6 років, слід давати «Синупрет» в краплях. Для дітей 2-6 років слід розвести в невеликій кількості холодної або теплої води 15 крапель ліки. Прийом препарату слід проводити 3 рази в день. Діти шкільного віку можуть приймати ліки по 25 крапель 3 рази на добу. Необхідна дозування для дорослих - 50 крапель 3 рази на добу.

Серед протипоказань для застосування ліків виступає непереносимість лактози і дитячий вік (до 6 років при прийомі таблеток). Проте ці обмеження можуть бути проігноровані при лікуванні краплями «Синупрет». З обережністю слід приймати препарат людям, які страждають захворюваннями печінки, епілепсією, травмами головного мозку. Під час вагітності призначення ліки можливо тільки під наглядом лікаря.

Краплі «Синупрет» містять невеликі порції алкоголю. Таким чином приймати ліки не рекомендується людям, що страждають на алкоголізм.

Серед можливих побічних реакцій на активні речовини препарату відзначаються висипання, набряки, можливе виникнення задишки. У деяких випадках починаються болі у верхній частині живота, нудота. При появі даних симптомів слід звернутися до лікаря за консультацією і заміною препарату для лікування на альтернативний. Не варто продовжувати прийом при виникненні будь-яких алергічних реакцій на компоненти «Синупрет».

Відео: Як приймати протеїн