Склад і фармакологічна дія

У комплексний препарат «Стомафіт» входять екстракти квіток ромашки, кори дуба, шавлії, арніки, кореня лепехи, м`яти перцевої і чебрецю. Ці екстракти надають антибактеріальний і антисептичний ефект, а також запобігають запальні процеси в ротовій порожнині.

Завдяки прийому цього препарату слизова оболонка ущільнюється і стає менш вразлива для різних груп мікроорганізмів. «Стомафіт» допомагає знімати біль, набряк, зменшує кровоточивість ясен і знищує неприємний запах з рота.

Показання до застосування

Лікарський засіб «Стомафіт» призначене для лікування запальних захворювань порожнини рота різної етіології, включаючи гінгівіт, пародонтит і стоматит. Ефективність препарату спостерігається як при монотерапії, так і в комплексі з іншими препаратами.

Спосіб застосування препаратуІснує два різновиди препарату: «Стомафіт» і «Стомафіт А». Обидві випускаються у вигляді розчину для зовнішнього застосування. Але є у них і відмінності.

Препарат «Стомафіт» перед застосуванням необхідно розчинити в чверті склянки води. Найкраще брати на склянку кип`яченої води 10 мілілітрів розчину. Як часто і в якій дозуванні застосовувати препарат визначає лікуючий лікар стоматолог. В основному досить 3-4 полоскань на добу.

Із застосуванням препарату «Стомафіт А» справи йдуть набагато простіше. Він призначений для обробки слизової оболонки, тому для його застосування знадобиться всього лише ватний тампон. На нього необхідно нанести невелику кількість розчину і потім обробити уражену ділянку. Після проведення процедури не рекомендується полоскати порожнину рота, а також приймати їжу протягом півгодини. Його дозування також визначає лікар стоматолог залежності від характеру захворювання.

Відео: Як розводити хлорофиллипт

Побічна дія

Препарат «Стомафіт» є гіпоалергенним. Винятком є ​​пацієнти з індивідуальною непереносимістю рослинних екстрактів.

Застосування препарату у деяких людей може викликати зміну кольору зубної емалі. Цей процес звернемо і не викликає серйозних наслідків. Також може спостерігатися печіння ротової порожнини після полоскання.

Протипоказання

Препарати рослинній основі «Стомафіт» не призначають пацієнтам з гіперчутливістю до рослинних компонентів. Також його застосування не рекомендується для лікування дітей віком до шести років.

Не слід використовувати препарат як спосіб самолікування. Тільки лікар може правильно діагностувати хворобу і призначити правильне лікування.