Як приймати «Ессенціале форте»

«Ессенціале форте» відновлює пошкоджені клітини печінки і їх функції, нормалізує обмін речовин, призупиняє утворення сполучної тканини. Препарат призначають при таких захворюваннях: хронічний гепатит, жирова дистрофія, псоріаз, цироз, токсичні ураження печінки (алкоголь, ліки, важкі метали), алкогольна дистрофія, ураження печінки при радіації, токсикоз вагітних.

Відео: Відгуки лікаря про препарат Кавінтон: показання та протипоказання, побічні дії, аналоги

«Ессенціале форте» випускається у формі капсул для прийому всередину, розчину для ін`єкцій. Перед застосуванням препарату слід проконсультуватися з лікарем. Дорослим і підліткам, які мають вік старше дванадцяти років, зазвичай призначають по 2 капсули (600 мг) препарату 2-3 рази на день. Після 3-4 тижнів застосування «Ессенціале форте» слід перейти на підтримуючі дози (одна таблетка два-три рази на день). Капсули можна пити під час або після їди. Їх можна проковтнути цілою і запивають невеликою кількістю води. Тривалість прийому препарату не обмежена, вона повинна становити не менше двох-трьох місяців. Для досягнення позитивного ефекту препарат потрібно приймати від 2 до 10 місяців. Прийом «Ессенціале форте» не звільняє від необхідності припинення вживання речовин, які завдають шкоди печінки (наприклад, алкоголь).Лікарський засіб у вигляді розчину для ін`єкції призначають дорослим і дітям старше дванадцяти років в дозі по 250 мг (5 мл) 1-2 рази на день. Тривалість курсу лікування визначається лікарем індивідуально. Для розведення препарату не можна використовувати розчини електролітів. Вводити його потрібно внутрішньовенно, повільно. Протипоказано вводити «Ессенціале форте» в м`яз, ін`єкція може викликати сильне роздратування.

При використанні розчину «Ессенціале форте» його не можна змішувати в одному шприці з іншими ліками.

Відео: Секрети використання Ессенціале для волосся

Протипоказання, побічні дії «Ессенціале форте»

Не рекомендується використовувати «Ессенціале форте» при підвищеній чутливості до препарату. Засіб протипоказано новонародженим і недоношеним дітям. Під час вагітності слід використовувати препарат під наглядом лікаря.

У разі необхідності засоби в період лактації слід перервати грудне вигодовування на період лікування.

Відео: Есслівер форте обов`язковий при ураженні печінки

За відгуками прийом «Ессенціале форте» може спричиняти такі побічні дії: нудоту, здуття, дискомфорт в області живота, діарею. У деяких випадках можуть з`явитися алергічні реакції, кропив`янка, свербіж шкіри, дерматит. У більшості випадків негативні прояви зникають після зменшення дози препарату.