Американці потрапили в непросту групу на чемпіонат світу з футболу в Бразилії. Суперниками збірної США на груповій стадії турніру були німці, португальці і ганці.

Перший матч на турнірі для американців ознаменувався перемогою над збірною Гани з рахунком 2 -1. Причому, в цій грі американці забили найшвидший гол всього чемпіонату (не минуло навіть хвилини з початку зустрічі). Африканські футболісти змогли відігратися, але американці на останніх хвилинах все ж вирвали перемогу і здобули важливі три очки.

У другому матчі збірної США протистояла Португалія. Гра завершилася з нічийним результатом (2 - 2). У цьому матчі американці повинні були перемагати, проте європейці на останніх хвилинах вирвали нічию.

Відео: Португалія vs США. Огляд матчу. (Чемпіонат світу 2014)

У заключному матчі на груповій стадії збірна США зустрічалася з футболістами з Німеччини. Деякі вважали, що матч буде нецікавим, так як, за нічийного результату, обидві команди забезпечували собі вихід з групи. Нічиї не відбулося. Збірна Німеччини здобула перемогу з мінімальним рахунком (1 - 0). Однак американцем вистачило і чотирьох очок для виходу в плей-офф з другого місця в групі. Вони за різницею забитих і пропущених м`ячів випередили Португалію.

В 1/8 фіналу збірна США зустрічалася з командою Бельгії. 90 хвилин матчу завершилися з нульовою нічиєю. Тільки в овертаймі визначився переможець, яким стали європейські футболісти (2 - 1). Американці виглядали дуже гідно в тому матчі, хоча і було певну перевагу европеського футболістів.

Відео: Збірна КНДР вийшла у фінал ЧС з футболу в Бразилії!

Підсумковий результат збірної США вважається дуже гідним. Команда змогла вийти зі складної групи в стадію плей-офф світової першості, де поступилася тільки в додатковий час.