На мундіалі в Бразилії національна збірна Алжиру потрапила в групу Н. Суперниками африканців стали дві європейські збірні - Росія і Бельгія, а також команда Південної Кореї.

Перший свій матч на груповій стадії алжирці провели з командою Бельгії. Перша половина матчу завершилася за мінімальної перевазі алжирців (1 - 0). Однак африканські футболісти не змогли втримати перевагу. Вони програли бельгійцям 1 - 2.

У другому матчі на груповому етапі Алжир показав свою кращу гру на турнірі. Уже в першому таймі три м`ячі побували у воротах южнокроейскіх футболістів. У другій половині зустрічі африканці забили ще один гол, пропустивши всього два. Підсумком зустрічі стала результативна перемога Алжиру 4 - 2.

Відео: Гол Алжиру Росії 1: 1.Досада! Чм 2014

Щоб вийти з групи в стадію плей-офф ЧС 2014 року, гравцям Алжиру необхідно було не програти збірній Росії. Цього результату африканці добилися. Рахунок матчу 1 -1 вивів Алжир з другого місця в групі Н в стадію плей-офф.

В 1/8 фіналу гравцям Алжиру належало зіграти з майбутніми тріумфаторами першості - командою Німеччини. 90 хвилин зустрічі пройшли за переваги німців, проте глядачі не побачили голи. Лише в овертаймі Німеччина змогла дотиснути збірну Алжиру (2 - 1).

Відео: Росія Алжир Самедов промахнувся c 5 МЕТРІВ ЧС з футболу 2014 Відео Голов Огляд Голи Повтор Запис

Вихід в стадію плей-офф для алжирських футболістів став справжнім тріумфом. Команда увійшла в число 16-ти найсильніших на турнірі. Гравці Алжиру були другий африканської збірної на чемпіонаті світу 2014 року, зуміла пробитися настільки далеко (ще одним представником Африки в стадії плей-офф була команда Нігерії). Багатьом глядачам світової першості запам`ятається самовідданість алжирських футболістів і їх прагнення до перемог.