Після того, як жереб відправив Коста-Ріку в одну групу з Італією, Англією та Уругваєм, багато хто вважав, що більше трьох ігор костариканці не зіграють на світовій першості. Однак сталося інакше.

У першій грі костариканці здолали збірну Уругваю з рахунком 3 - 1. Цей результат приголомшив футбольну громадськість. Правда, багато хто вважав це не закономірністю, а випадковістю.

У другій грі на груповому етапі костариканці нічого не дозволили на поле італійцям. Чотирикратні чемпіони світу вингляделі відверто слабо і безпорадно, а підсумковий рахунок матчу (1 - 0 на користь Коста-Ріки) змусив говорити про костариканцем як про головне відкритті чемпіонату. Після двох перемог над Уругваєм і Англією гравці Коста-Ріки вже мали найкращі шанси на вихід з групи смерті.

Заключний матч в квартеті D Коста-Ріка провела з Англією. Тепер вже англійці не змогли нічого забити блискучому Навас. Підсумковий рахунок зустрічі 0 - 0 визначив Коста-Ріку на перше місце в групі смерті чемпіонату світу з футболу.

У матчі 1/8 фіналу Коста-Ріка зустрічалася з Грецією. Основний і додатковий час матчу завершився нічиєю 1 - 1. Причому, грекам довелося відіграватися. Вийшло це лише на останніх хвилинах зустрічі. У серії пенальті більш вдалими були гравці Коста-Ріки. Саме ця команда і пройшла далі.

Відео: укус Суареса ПОВНА ВЕРСІЯ Суарез Вкусив К`єлліні Італія Уругвай Матч ЧС з футболу 2014

У чвертьфіналі костариканці нічого не пропустили в основний і додатковий час від гравців Голландії. Гра знову завершилася серією післяматчевих пенальті, в яких більш вдалими виявилися європейці.

Футболісти Коста-Ріки покинули турнір після чвертьфіналу. Причому, варто відзначити, що ця збірна не програла жодного матчу в основний і додатковий час на мундіалі. Такий результат є тріумфальним для Коста-Ріки. Все футболітси, тренерський штаб і співробітники СБОН тепер є справжніми спортивними героями Коста-Ріки.