Команда Німеччини потрапила в одну групу з португальцями, збірної США і ганцями. Це був квартет G. Перший матч на турнірі німці провели дуже організовано. Вони змогли здолати Португалію з розгромним рахунком 4 - 0. Другий матч групового етапу виявився не таким яскравим. Німцям протистояли непоступливі ганці. Підопічні Льова змогли задовольнятися тільки нічиєї в матчі з командою Гани (2 - 2). Заключний матч на груповому етапі Німеччина проводила проти збірної США. У напруженій боротьбі німці здобули перемогу з мінімальним рахунком 1 - 0. Це дозволило Німеччині з першого місця в групі G вийти в плей-офф чемпіонату світу.

Відео: Франція Німеччина ЧС 2014 Футбол ДИВИТИСЯ ТРАНСЛЯЦІЯ ВІДЕО 1 4 Фіналу France Germany

На стадії 1/8 фіналу Німеччина зазнала певні проблеми з Алжиром. 90 хвилин зустрічі завершилися нульовою нічиєю. Тільки в додатковий час німці змогли взяти верх (2 - 1).

У чвертьфіналі Німеччини протистояли вже більш імениті суперники - національна збірна Франції. Німці змогли здобути чергову перемогу з мінімальним рахунком 1 - 0. Цього цілком вистачило для того, щоб вийти в півфінальну стадію і зіграти там з Бразилією.

Відео: У Берліні фанати відзначають перемогу збірної Німеччини на ЧС-2014

Свій кращий футбол Німеччина показала на турнірі в грі з господарями чемпіонату. Розгромний рахунок півфіналу 7 - 1 на користь європейців змусив говорити про німців, як головних і беззаперечних фаворитів першості.

У фіналі команді Німеччини протистояла Аргентина. Це був матч рівних суперників, однак німці виявилися класніше. Незважаючи на те, що в 90 хвилин зустрічі переможця не знайшовся (0 - 0), голи в ігровий час глядачі все ж побачили. Маріо Гетце в другому овертаймі забив єдиний переможний м`яч, який зробив Німеччину чотириразовим чемпіоном світу з футболу.

Підсумкове виступ німців цілком можна назвати тріумфальним. Збірна Німеччини явила собою дуже організовану команду, а не просто збори 11-ти знаменитих і талановитих гравців. Перемога німців стала заслуженим результатом тренерської роботи, а також діяльності федерації футболу Німеччини.