Особливі надії швейцарським уболівальникам подарувала жеребкування до чемпіонату світу 2014 року. Швейцарські футболісти потрапили в одну з найслабших груп чемпіонату (квартет Е). Суперниками збірної Швейцарії в перших трьох матчу турніру стали еквадорці, французи і гондурасці.

Відео 2 5 ШВЕЙЦАРІЯ ФРАНЦІЯ Футбол жіночими очима ЧС 2014 Бразилія

Дуже важливим був перший матч швейцарської збірної проти команди Еквадору. Європейці показали досить цікавий футбол. Крім цього, швейцарські футболісти проявили волю до перемоги і спортивний характер. Це була одна з перших вольових перемог на турнірі. Швейцарія, поступаючись по ходу матчу, переграла суперників з рахунком 2 - 1. Переможний гол був уже забитий в останній атаці швейцарських футболістів.

Другий матч гравці Швейцарії не можуть віднести до себе в актив. Так, вони розгромно програли збірній Франції 2 - 5. При цьому, швейцарські футболісти поступалися по ходу зустрічі в п`ять м`ячів. Проте ця поразка зберігало шанси на вихід в стадію плей-офф. Швейцарії в останньому матчі групового етапу необхідно було обігравати Гондурас.

З Гондурасці швейцарці справилися без особливих проблем. Блиснув майстерністю в тій зустрічі Шакірі, який оформив хет-трик. Упевнена перемога Швейцарії з рахунком 3 - 0 з другого місця в групі Е виводить європейців в стадію плей-офф.

В 1/8 фіналу Швейцарія зустрічалася зі збірною Аргентини. Тільки в другому овертаймі майбутні фіналісти чемпіонату змогли забити єдиний м`яч в грі. Однак швейцарці могли відігратися. Був хороший шанс, але в одному з епізодів штанга врятувала Аргентину на останніх хвилинах додаткового часу.

Відео: Гол Джака / Швейцарія - Франція (20.06.2014) / ЧС 2014

Підсумкове поразки Швейцарії в 1/8 фіналу засмутило футболістів. Однак уже зараз спільний виступ команди на турнірі розцінюється як гідне. Уболівальникам подобалася гра швейцарської збірної. У деяких матчах європейці показували дуже якісний футбол.