Першою грою дев`ятого дня мундіалю був матч, що проходить при нестерпній спеці, в місті Ресіфі. На поле зеленого газону вийшли збірні Італії та Коста-Ріки. Це був найгірший матч італійців за останні роки. Команда, яка перемогла Англію в першому турі, виглядала не просто скромно, але безпомощно. Костариканці атакували більше і небезпечніше. Хоча і у Супермаріо були два своїх моменту, але форвард італійців їх не реалізував. В кінці тайму Коста-Ріка вийшла вперед. Цей гол став єдиним у матчі. У другій половині зустрічі італійці були все такими ж безпомощнимі, а гравці Коста-Ріки оформили свої права на вихід з групи смерті, зробивши сенсацію.

Відео: Чемпіонат світу з футболу 2018 | відбір Європа, Океанія | Результати і таблиця. Новини футболу

У другому матчі дня глядачі побачили найбільшу кількість голів. Так, збірна Франції відправила п`ять м`ячів у ворота швейцарців. Останні ж так само не пішли з нулем в графі забитих м`ячів. У місті Сальвадорі на стадіоні глядачі побачили два м`ячі швейцарців на останніх хвилинах. Підсумковий рахунок 5 - 2 на користь Франції свідчить про те, що французи набирають шість очок в перших двох іграх без особливих проблем. У заключному турі групового етапу чемпіоноам світу 1998 року залишилося зіграти зі збірною Еквадору, а Швейцарії належить битися з Гондурасом.

У заключній зустрічі ігрового дня в квартеті Е еквадорці виявилися сильнішими за збірну Гондурасу. Підсумковий рахунок матчу - 2 - 1 на користь південноамериканців. Збірна Еквадору здобула вольову перемогу, команда поступалася Гондурасу 0 - 1. Глядачі побачили чергові голи еннер Валенсії. Еквадорський форвард за забитими м`ячами поки входить до лідируючої групи бомбардирів чемпіонату. Еннер Валенсія в оглядається грі відзначився дублем.